Вибираємо купити пальто?

купити пальтоНаближається осінньо-зимовий сезон і перед багатьма дівчатами і жінками постає проблема купівлі теплого одягу. Щоб не помилитися з вибором і не шкодувати про даремно витрачені гроші, потрібно підійти до цього питання відповідально, і відповісти собі на ряд пов’язаних з цим вибором питань.

Давайте разом розбиратися, що при покупці пальто слід врахувати. Перш за все потрібно визначитися – в яку погоду, при якій температурі повітря Ви будете носити пальто і в яких ситуаціях.

Одна справа, якщо Ви живете в холодному кліматі, де зима сніжна, довга, і морози мінус 20-25 градусів – цілком звичайні, і зовсім інше – якщо Вам потрібний одяг для вітряної і вогкої погоди, більше схожої на пізню осінь. А може, Вам потрібно купити пальто для сухої і теплої осені. Також дуже важливо вибрати і купити пальто, відповідних ситуацій, в яких Ви будете це пальто носити – на роботу в міських умовах, або гуляти з дитиною, а може, Вам потрібно щось універсальне – в чому можна піти і на роботу, і на заміську прогулянку, з цього ми радимо відвідати наш інтернет магазин одягу.

Тільки визначившись з цими питаннями можна вибирати матеріал пальто, тип утеплювача, довжину пальто, фурнітуру та деталі. Слід врахувати модні тренди в цій галузі. І, нарешті, пальто жіноче має добре сидіти по фігурі.

Отже, почнемо з матеріалу пальто.

Якщо Ви припускаєте носити пальто тільки сухої теплої осені, то кращим вибором буде шерсть або ворсовий драп (вігонь). Ці тканини захистять від вітру, холоду, але вони бояться вологи. Більш вологостійкий гладкий драп, лоден, а також двостороння шерсть. Кашемір і твід – привабливо виглядають, але це більш дорогі тканини, до того ж за ними складніше доглядати.

Якщо Ви легко мерзнете, то можна звернути увагу на пальто з альпаки – теплої і довговічної тканини, проте, треба мати на увазі, що вироби з неї виглядають об’ємніше. Для курток і пуховиків зазвичай вибирають верх з плащової тканини (не пропускає вологу і зносостійка тканина), поліестеру, або з непромокальних тканин Gore-tex і DWR.

Тепер поговоримо про утеплювачі. Із синтетичних утеплювачів найбільш поширеним є синтепон. Він недорого коштує, дуже придатний для одягу, призначеного для активного відпочинку. У такому виробі Ви можете спокійно гуляти при температурі повітря до мінус 5 градусів.

З більш теплих назвемо синтепух, біопух і аеропух. Ці утеплювачі коштують дорожче, але вони екологічніше синтепону, гіпоалергенні, «дихають».
Розраховані на температуру до мінус 15 градусів. Купуючи пальто з такими утеплювачами слід мати на увазі, що вони не потерплять частих прань. Є ще халофайбер – об’ємний, гігроскопічний, досить простий в догляді. Розрахований на температуру до 20 градусів морозу.

Найбільш теплі з синтетичних утеплювачів (до мінус 25 градусів) – тінсулейт, холлофіл, квалофіл, альпалюкс. Вони добре себе зарекомендували простотою в догляді і тим, що добре зберігають форму.Не забудьте перевірити стан і підкладкової тканини – вона повинна мати складку по спинці, що забезпечує свободу рухів, не повинна ні провисати, ні розтягуватися на швах, а також не повинна створювати напуск на подборта.

Тепер визначимося з довжиною виробу. Якщо Ви любителька штанів, то можете вибрати і довжину до середини стегна, або трохи вище коліна – зручно для енергійних і мобільних дівчат. Якщо Ви носите сукні – беріть купити пальто, що закриває найдовше з них.

Обов’язково перевірте якість фурнітури. Ґудзики повинні бути продубльовані з виворітного боку, пришиті рівно. Переконайтеся, що є запасна пара гудзиків. Вішак теж повиннен бути пришитий рівно, акуратно і міцно.

І, звичайно, жіноче пальто повинно добре сидіти по фігурі. Будьте обережні з двобортними виробами – вони роблять фігуру більш громіздкою. В цьому випадку краще зупинитися на моделі, що нагадує халат, з м’яким поясом, великим шалевим коміром і підкресленою талією. Перевірте, чи не тягне тканину на спині – підніміть руки вгору, вперед, спробуйте присісти. Подивіться, не перекручується чи рукав, чи немає заломів.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам купити пальто в магазині одягу, яким Ви будете довго і з задоволенням носити!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.