Вибір правильної одягу на співбесіду.

купити сорочку жіночуОдин з найголовніших пунктів при підготовці до співбесіди на роботу, безумовно, є вибір стилю одягу. Ваш одяг не повинен бути нудним, але і в той же час не повиннен бути яскравим і помітним. Образ «синьої панчохи» в очах потенційного роботодавця для вас може обернутися провалом. Офісний стиль компанії – ось до чого ви повинні прагнути, це вдалий вибір стилю одягу при прийомі на співбесіді. Перші хвилини співбесіди є найважливішими, саме вони складають основну думку про вас у співрозмовника. Впевнений і охайний зовнішній вигляд, це основне правило підбору свого одягу для співбесіди.

Стати лідером на вільну посаду вам допоможуть відповідний елегантний зовнішній вигляд, досвід роботи і привітний стиль спілкування. Своєчасні поради нашого сайту послужать вам основним керівництвом під час вибору одягу при підготовці до співбесіди.

Важливу роль відіграє колір вашого одягу. Кольори створюють настрій і можуть керувати почуттями вашого співрозмовника. Теплі кольори (жовтий, червоний, помаранчевий) підсилюють почуття гніву і образи. Холодні кольори (блакитний, синій, зелений і фіолетовий) мають заспокійливу дію.

Як приклад можна розглянути наступний комплект: незвичайна в стилі ретро бавовняна спідниця-міді, плюс білосніжна блузка і чорні туфлі на не дуже високому каблуці.

Якщо домінантою буде блузка, тоді доповненням повинні бути туфлі і спідниця середньої довжини чорного кольору. Завершенням образу може стати піджак світлого кольору для літнього і більш темного за кольором для зимової пори року.

Безпрограшний варіант для співбесіди не залежно від обговорюваної посади, це строгий діловий костюм, який додасть вам більше солідності. Футболка, є універсальним видом одягу на будь-який випадок, це знає кожен. Для співбесіди в зимову пору року краще вибрати сукню чорного кольору, а влітку плаття пастельних тонів.

Кожна співбесіда – свого роду стресова ситуація, тому ваш одяг повинен бути максимально зручний і не утрудняти вас. Не бажано надягати туфлі на високих підборах, в них ви швидко втомитеся. Одягнувши сукні та спідницю короткої довжини, вам доведеться часто смикати і поправляти. Рекомендуємо вибрати одяг з натуральних тканин, в синтетиці вам буде спекотно влітку і прохолодно взимку.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.