Вибір наряду на Новий рік 2015.

posted in: Поради | 0

новий рік 2015Що одягнути на Новий рік 2015!

Кожна дівчина, жінка готова годинами вибирати наряди, щоб вразити всіх своєю неординарністю і карколомно. А напередодні Нового року – це стане головним завданням і головоломкою. Як же, все-таки, спростити, це завдання і виглядати при цьому унікально?

Щоб розібратися, ми можемо скористатися символікою кольорів і модними тенденціями майбутнього року Кози 2015.

Новорічним знаком 2015 є синя дерев’яна коза. Її основна риса – це імпульсивність, креативність, пристрасне бажання бути в центрі уваги. Цей символ має приховану потенційну енергію, яка прагне до самовпевненості, умінні залучати загальні погляди. А з боку чоловіків, вони нам ніяким чином не завадять. Тому, створюємо собі стильний наряд на Новий Рік 2015, додаємо масивні аксесуари, які зараз на піку популярності, і поглядів не злічити. Не забудемо про головні особливості – природності і натуральності.

Що стосується кольору, вибір синьої сукні та зеленого створять атмосферу спокою, граціозності та охайності, яку ми розбавимо неординарними аксесуарами та ідеями. Ваші друзі та близькі не зможуть приховати своїх емоцій, побачивши вас. Але для досконалості, треба і визначиться з правилами вибору нашого вбрання.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.