Весняна мода і прибирання в шафі: оновлюємо жіночий гардероб.

наймодніші кольори сезонуКожна дівчина, одного разу відкривши шафу, вимовляє заяложену фразу «Нічого надіти». Тим більше скоро весна і пора зробити весняне прибирання в шафі, а замість старих речей купити жіночий одяг той, що задасть тон і настрій на новий теплий сезон. Щоб уникнути повторення такої історії як «Нічого надіти» або «що одягнути?», Необхідно ознайомитися з декількома секретами справжніх модниць.

1. Розбираємо жіночий гардероб.

Жіночі речі робитися на дві групи. В одну потрапляють улюблені предмети жіночого гардеробу, ті, що відповідають сучасній моді. В іншу – немодні, ті, які давно не одягалися, старі речі. Останню купу не рекомендується викидати відразу.

Їх необхідно ще раз переглянути і докупити жіночий одяг яким можна б доповнити існуючі варіанти, купити одяг оптом кращий варіант тут, можна істотно заощадити. Викинути можна вже рвані речі і з не виведеними плямами. Також ті, які ніколи не повернуться в моду. Всі зазначені параметрами допоможуть позбутися від по-справжньому непотрібного одягу. Серед відібраних речей можна відшукати придатні для переробки. Тоді вони будуть перетворені в щось нове і модне.

Улюблені залишені жіночі речі стануть основою нового базового гардероба для жінки чи дівчини. Таким чином, з першим етапом збирання в шафі буде покінчено.

2. Шукаємо дефіцит на жіночий одяг певного стилю або крою.

Тепер наполовину порожній жіночий гардероб захочеться заповнити новими речами для цього найкраще жіночий одяг купити в інтернет магазині. Поспішати з цим питанням не варто, а то можна знову заложити шафу непотрібним одягом. Стилісти радять розділити своє життя на періоди: відпочинок, робота, розваги та будинок. Слідом складається процентне їх співвідношення. Наприклад, 25%, 50%, 10%, 15%. Це стане підказкою для подальших покупок жіночого одягу. Які саме жіночі речі необхідно купити і чого повинно бути більше.

3. Створюємо капсули.

Капсули – це поняття в моді, яким об’єднують речі жіночі, гармоніюють між собою. В одну капсулу приблизно входить 10 предметів жіночого одягу. В цю кількість включається взуття та аксесуари. Одна капсула дозволить створювати до 15 образів. Зразковий склад капсули:
• жіночий жакет (нейтральний колір і простий строгий крій);
• блузки (біла, нейтрального пастельного відтінку і з принтом);
• спідниця (бажано олівець);
• штани класичного крою;
• сукня жіноча (повинно бути однотонною, але не чорною) подібний варіант сукні купити можна в інтернет магазині у нас;
• джемпер нейтрального кольору;
• чоботи і туфлі;
• топ.

4. Контролюємо і підтримуємо порядок.

Оновлювати краще не весь жіночий гардероб, а тільки окремі капсули. Краще купити жіночий одяг під час розпродажів і акцій або використовувати інтернет-магазин, що дозволить уберегти себе від становлення шопоголіком.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.