Весна-літо модні тенденції.

posted in: Жіночий одяг | 0

купити сукнюМодні будинки вже працюють над створенням нових стильних образів. Подивимося, що ж вони підготували.

Одяг жіночий.

У сезоні весна-літо в моду повертається вільний крій. Легкі сукні, що приховують всі недоліки фігури, розкльошені брюки, вільні блузки. Також в моді, не дивлячись на теплий сезон, буде довгий рукав. Любительки спідниць в цьому сезоні будуть просто щасливі – на жіночі спідниці знімаються будь-які обмеження. В тренді будуть, як максі, так і міні, як повітряні, так і спідниці з важкої щільної тканини.

Не варто боятися великих принтів і нестандартного крою, все це модно в нинішньому сезоні. Говорячи про крій, варто зауважити, що асиметрія міцно влаштувалася на подіумах і в магазинах модного одягу на полицях з написом «NEW». Взагалі, не треба боятися ризикувати. Все, яке притягує увагу і зупиняє на вас погляди перехожих, модно.

Кольори.

Палітра в нинішньому сезоні не зовсім весняна. На зміну торішнім пастельним і м’яким півтонам прийшли глибокі насичені кольори. Лавандовий, бузковий, теракотовий, глибокий синій, бордовий – ось основна палітра образів від кутюр. Звичайно, ніжні кольори теж присутні, але їх значно менше. Це сонячно-жовтий, ніжно-оранжевий і блідо-зелений, кольори, що створюють весняний настрій тим, хто включає їх в свій гардероб.

Макіяж.

Цього року до нас повернулася рожева помада. Дійсно, самий дівочий тренд сезону – яскрава, майже цукеркового кольору, матова стійка помада – зробить з будь-якої панянки справжню лялечку.

Також в моді залишилися класичні стрілки. Але використовуючи їх у своєму макіяжі, будьте точні у виконанні, стрілки в цьому сезоні не потерплять розмитості. Вони повинні бути гранично графічні і жорсткими.

Поряд з незмінною класикою, в моду входить нестандартний спосіб підводки. Олівцем яскравого модного кольору підводять внутрішню дугу верхньої повіки. При моргання колір поширюється, підкреслюючи тим самим виразність вашого погляду і надаючи блиск очам.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.