Весна – Експериментуйте з кольорами в одязі!

posted in: Жіночий одяг | 0

купити блузкуДавайте розберемося, які кольори в одязі і їх поєднання краще блондинкам, брюнеткам та рудим дівчатам.

Мода не стоїть на місці і активно рухається вперед, спокушаючи нас новими оригінальними ідеями та захоплюючи за собою у вир нового бачення дійсності. «Мода, як і архітектура, – питання пропорцій», – стверджувала мудра Коко Шанель, тому-то сучасні дизайнери і виводять немислимі формули, які диктують нові поєднання в одязі, нові пропорції, прагнучи випередити один одного.

Однак, так як мода для дорослих, а також одяг для хлопчиків і дівчаток, орієнтований, в першу чергу, на сміливих людей, здатних прийняти виходячу за рамки прийнятих норм модну тенденцію, таких знаходиться досить мало. І дійсно, якщо такий стиль прийнятний в індустрії високої моди, то в повсякденному житті ризик бути незрозумілим суспільством досить великий. Так, що там говорити про моделі одягу та взуття, якщо багато хто не здатні наважитися поекспериментувати навіть з кольорами в одязі, взутті і аксесуарах!

Чомусь працює стереотип, що якщо дівчина – блондинка, то її персональний колір – рожевий, хоча той факт, що це надає власниці одягу такого кольору нудотний ефект, мало кого турбує. Варто взяти до уваги, що фісташковий колір і колір лайма ідеально підкреслить молодій власниці світлої шевелюри.

Продовжуючи розмову про блондинок, буде доречним зауважити, що бузковий колір створить гармонійний образ, а ось блакитний витончено підкреслить світле волосся.

Брюнеткам віддають червоний колір, який створює яскравий контраст, проте разом з яскравістю образу приходить і трохи агресивний відтінок. Похмурість в образі підкреслює фіолетовий колір, додаючи містики в загальний портрет. Цього можна уникнути за допомогою жовтого кольору, який привнесе свіжість і кокетство в образ, а ось рожевий колір тут буде доречний, так як світлий відтінок створить умиротворення і гармонію.

Якщо волосся руде, то плаття необов’язково має бути зеленим! Так, суперечки з приводу того, який колір ідеально підходить рудоволосим дівчатам, зайві, але вогонь в образ привнесе чорний колір, а родзинку – білий колір. Власне, білий і чорний кольори універсальні, вони можуть поєднуватися з іншими квітами і створювати дивовижну палітру.

Прийомів поєднання різних кольорів безмірно багато, але варто правильно вибирати саме свої кольори і вивести формулу їх гармонійного союзу, а допомогти в цьому зможе та сама індустрія моди, яка вже зробила за нас цю роботу і підносить результа

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.