Верхній модний одяг для осені та початку зими.

пальто купитиВерхній модний одяг для осені та початку зими.

У сезоні осінь – зима дизайнери віддають перевагу натуральним тканинам. Як ніколи, актуальні шерсть і шкіра. Не менш модно буде виглядати верхній одяг з фланелі, вельвету або мохеру. Колірна гамма сезону осінь – зима досить різноманітна. Як і раніше актуальними залишаються класичні темні тони, жовто-коричневі відтінки. Модні кольори сезону червоний, причому у всіх його проявах і синій. Дизайнери не втомлюються експериментувати з рукавом – його довжиною і кроєм. Повертається мода на підплічники, високо посаджені і структурні рукава.

Все більш популярними стають жіночі пальта, накидки і плащі на блискавки. Зазвичай такі моделі не мають коміра, відрізняються укороченим рукавом і плавною, округлої лінією плеча. Оздоблення блискавки стало більш контрастним. Вона виділяється протилежним виробу кольором. Цей колір поєднується з обробкою країв виробу.

Вдаються в цьому сезоні творці моди і до мінімалізму. Щоб акцентувати увагу на плечах і горловині, дизайнери відмовляються від зайвого декору передній частині виробу. Щоб підкреслити тонкість і аристократичність силуету довелося позбутися навіть від ґудзиків. Одяг з потайними застібками, в моді, як ніколи.

Сховатися від зимових холодів і осінньої вогкості тепер модниці можуть в «коконі». Пальто-кокон виглядає дуже жіночно завдяки плавним лініям і вигинів, приспущені рукаву і завуженому низу виробу. Акценти в таких моделях розставлені на блискавках і застібках. Застібатися пальто повинно обов’язково внахлест.

Значно змінилася і накидка цього сезону. Вона стала довшою, теплою та елегантною. Більш різноманітною стала обробка. Сьогодні актуальні накидки з капюшоном, в стилі мілітарі або на блискавці. Найбільш модні накидки з густого хутра та високоякісної вовни.

Як то кажуть, попит диктує пропозицію. Сьогодні представниці слабкої статі все частіше звертаються до класики. У моді строгі моделі, переважно англійського стилю. Пальто без зайвого «антуражу» прикрашено лише одним або двома рядами гудзиків. Виглядає, строго, стримано і в той же час стильно й елегантно.

І на завершення, нагадаємо, що головна деталь модного в цьому сезоні верхнього одягу – рукав. Акцент на ньому можна поставити, використовуючи хутряну обробку. Найбільш виразно виглядають довгошерсті хутра на тлі гладкої поверхні.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.