Важливість жіночих аксесуарів.

posted in: Жіночий одяг | 0

хусткаЗагадковість жіночої натури проявляє себе багато в чому, але більш за все, мабуть, чоловіків дивує те, що в наряді жінки аксесуари можуть коштувати набагато дорожче, ніж костюм. Причому, як правило, дами аксесуарам надають навіть більшого значення, ніж сукні. Для жінок же абсолютно очевидно, що саме аксесуари визначають стиль і домальовують образ, роблячи його цілісним і завершеним.

Візьмемо, наприклад, маленьке чорне плаття в стилі Одрі Хепберн. Надягнуте з дорогим кольє, блискучим переливами з натуральних каменів, і накинутій на плечі хутряною горжеткою, воно перетворюється в ошатне вечірнє вбрання. З шкіряним поясом і срібним браслетом на зап’ясті це ж плаття буде не більше ніж вдалим варіантом строгого офісного костюма.

Ніхто не стане сперечатися з тим, як змінює образ сумка. Одне лише перерахування моделей народжує різні асоціації:

– клатч,

– портфель,

– рюкзак,

– дорожня сумка.

Але є і практично універсальні варіанти. Не випадково жінки, які намагаються виглядати бездоганно, вважають за краще купувати сумки італійські. Зручні і практичні, зроблені з натуральної або високоякісної штучної шкіри, вони підходять до будь-якого випадку життя, а деякі з них доречні в поєднанні з будь-яким костюмом. Це абсолютно не означає, що сумка повинна бути єдиною. Жодна жінка з цим не погодиться.

Сумки, туфлі, рукавички, шарфи в жіночому гардеробі зайвими не бувають.

Як для стильного літнього варіанту можна розглядати яскраві текстильні моделі сумок з щільних гобеленових тканин. При наявності матеріалів і навичок шиття гобеленову сумку нескладно створити самостійно. Розшита бісерної розсипом або прикрашена шкіряними вставками, а може, декорована елементами, виконаними в техніці вузликового плетіння макраме, а також оброблена вишивкою рахунковим хрестом або художньою гладдю, текстильна сумка ручної роботи стане найулюбленішим аксесуаром або вдалим подарунком подрузі.

Дуже стильно виглядають підібрані до сумки парасолі жіночі. Їх модниці використовують не тільки як засіб, що вберігає від атмосферних опадів. Нерідко парасолі служать своєрідним аксесуаром, які активно працюють на створення певного образу.

Особливе місце серед жіночих аксесуарів займає біжутерія. Кільця, сережки, браслети, намиста, підвіски – значущі елементи стильного жіночого образу.
жіночі аксесуари, парасолі жіночі, рукавички, сумки, туфлі, шарфи

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.