Ваш зовнішній вигляд і одяг.

модна сукня

Моя мати завжди говорила, що ви отримуєте лише один шанс справити перше враження і перше враження може зробити дуже багато. Жінки дивляться на кожну деталь, від вашого взуття до стрижки вашого волосся. Будьте чесними, жінки завжди переберуть купу нарядів перш ніж вирішити, що надіти на ніч в місті, і тому вони судять по вашому увазі так само. І це абсолютно нормально. Але як ви знаєте, який жіночий одяг є правильним, щоб справити враження на першому побаченні?

Але все ж жіночий одяг не єдине для жінок на, що вони дивляться, щоб справити враження, цілий набір різних деталей. На щастя чи ні, але те що з зовні, то вона бачить в першу чергу, та про це вона в першу чергу може і судити.

Правило номер один: не треба нічого тягнути штани, сорочку і т.д .. Ви повинні виглядати охайно. Так, що не беріть ті, улюблені, в «драконах» старі туфлі і забудьте про них! Забудьте і про футболки з великими, гучними відбитками, може для кого то і сексуально це, але це не дасть вам зелене світло. Вирішення цієї проблеми просте. Попросіть одного (чоловіка або жінку) сказати вам їх чесну думку на обраному вбранні. По-друге, по менше заліза, не береться до уваги звичайно ременя з великою красивою бляхою. Ви будете здивовані, як трохи можна зробити, щоб змінити свою зовнішність. Нарешті, не поспішайте! Витратьте краще зайвих пів години на підготовку, але ви будете прекрасні. Не обов’язково гнатися за останніми модними тенденціями вибираючи дорогі брендові вбрання, жіночий одяг повинна бути чиста мати приємний запах, а на обличчі повинна бути посмішка. Одяг для вас повиннен бути комфортним.

Так само не мало важливо стежте за дрібницями які дуже падають в очі: запах – кращі місця, щоб застосувати всередині вашого зап’ястя, шия і навіть груди; зуби – користуйтеся зубною щіткою; нігті – вимагають так само догляду, під ними має бути чисто; волосся зачесане і підстрижені; може та легка неголеність і є сексуально але на першому побаченні варто все ж поголитися.

Звичайно, не всі жінки такі ж, але більшість погодиться, що чим менше понтів, тим більше приємне враження про людину.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.