Ваш жіночий гардероб – три кольори!

posted in: Жіночий одяг | 0

купити блузкуВаш гардероб – три кольори!

Якщо ваш гардероб здається вам нудним, спробуйте додати трохи кольору і грати з ними в інтересах різних варіантів жіночого вбрання. Щоб зробити наряд більш цікавим, ви можете спробувати використовувати три кольори: базовий колір, акцент колір, поп колір.

Базовий колір в одязі, як правило, нейтральний, він має довговічність, і не буде виходити з стилю найближчим часом. Костюми, сукні, спідниці в нейтральних тонах мають шанс скласти основу вдалого жіночого вбрання, якщо правильно підібрані акцент кольору.

Акцентуючі речі утворюють вершину наряду – це блузи, светри, блейзери, жакети. Акценти кольору можуть бути нейтральні відтінки або барвисті, які працюють назад базового відтінку. Будь-який колір можна поєднувати з чорним кольором, і з іншими базовими нейтральними кольорами.

Поп колір це колір, який додає останній штрих до вбрання, і зазвичай ца та частина, якою більшість жінок нехтують. Це ювелірні вироби, взуття, сумки, ремені і т.д. Поп колір завжди доповнює колірний акцент, або тонально, або як контраст до акцентів.

Можна, звичайно, додати більше кольорів в одному вбранні, ніж просто три, але використання в наряді трьох кольорів вважається ідеальним. Наряд в три кольори ніколи вас не підведе. Як то кажуть, три кольори і одна задача – зробити ваш наряд вишуканим і елегантним. Ваш гардероб багато в чому виграє, якщо ви прислухаєтеся до цих простих порад.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.