Ваш одяг. Знаменитості літнього “цветотипа”.

Ксенія СобчакЗнаменітості літнього “цветотипа”. Всіх людей на планеті можна розділити на чотири кольоротипи, які відповідають певним порам року. Деяким досить складно визначити, до якого саме вони відносяться. Тому жінки починають порівнювати себе з різними знаменитостями, у яких “цветотип” визначений і відомий.

Найбільш часто зустрічається і поширеним в Росії і Україні, є літній кольоротип. Однією з яскравих його представниць вважається Ксенія Собчак. Вона є володаркою світло-попелястого кольору волосся, ніжної шкіри. Дуже любить експериментувати з одягом, за рахунок гарного смаку завжди виглядає стильно.

Також до цього “цветотипу” відноситься Наталія Водянова. Вона володіє відповідними сіро-блакитними очами, що мають навіть невеликий крижаний відтінок. Наталія Водянова також є володаркою попелястого волосся. Шкіра її має трохи холоднуватий відтінок. Вона відноситься до яскравих і наочним є представником цього типу.

Якщо подивитися на зарубіжних актрис, то можна виділити Кемерон Діаз, яка просто обожнює яскраві відтінки червоного в одязі і при виборі помади. Це підходить всім дівчатам літнього типу.

Багато різноманітних і знаменитих актрис можна віднести до літнього кольоротипу. Всі вони виглядають дуже ніжно та повітряно.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.