Ваш одяг. Характер і стиль людини.

купити сукню стіммаВсім відомо, що людину зустрічають за одягом. І стиль може багато про нього розповісти. Як бачачи людину в перший раз зазвичай хочеться більше дізнатися про її характер? Як одягатися самому так, щоб справити потрібне враження?

Діловий стиль.

Якщо людина носить костюми не тільки в офісі або в особливих випадках, а вважає за краще діловий стиль всюди, це говорить про її серйозность і стриману натуру. Такі люди все прораховують наперед і вважають за краще перевірене невідомому. Не люблять зміни і цінують свій час. У спілкуванні з такими діловими людьми варто бути стриманим, а при вирішенні робочих питань не відволікатися на сторонні теми.

У всьому чорному.

При величезному виборі кольорів гардероба все-таки є люди, які віддають перевагу одягатися виключно в чорне. Прийнято вважати, що це замкнуті і нелюдимі особистості, проте, необов’язково. Звичайно, чорний гардероб має на увазі, що людина як би проводить межу між собою і іншими людьми. Але може бути і так, що така людина є особистістю непересічною і підсвідомо хоче, це підкреслити. Мають твердість характеру, хоча іноді бувають ранимі. У спілкуванні варто уникати фривольність, якщо це неблизький друг. Такі «чорні» люди можуть гостро відреагувати на необережне слово.

По моді.

Якщо людина стежить за модними тенденціями, в цьому немає нічого поганого і це навіть похвально. Однак постійна зміна гардероба в спробі сліпо слідувати моді і повна відсутність свого стилю говорять про недостатну упевненість в собі. Вони не хочуть і бояться визнавати свою індивідуальність. А «модність» Пам’ятайте, що інше, як спроба підвищити власну значимість у своїх і чужих очах. У спілкуванні варто говорити компліменти гардеробу, що дозволить привернути до себе такого співрозмовника.

Неохайний гардероб.

Мова йде не про брудний і рваний одяг, а про те коли людині немов все одно, як вона виглядає. Чисто і добре. Часто це творчі, палаючі натури, які, однак, страждають невпевненістю в своїх силах. Вони швидко спалахують новою справою, але також швидко остигають. Постійно потребують підтримки друзів, а іноді наче забувають, що навколо них є світ і занурюються в свої думки і фантазії. У спілкуванні воліють неабияких і веселих співрозмовників.

Повний епатаж.

Люди, всіма силами прагнуть виділитися з натовпу, часом шокуючи інших своїм зовнішнім виглядом. Причому такі люди необов’язково молоді, часом вони можуть бути і вельми поважного віку. Особистості сміливі і неабиякі, часто представники творчих професій. Таким абсолютно все одно, що про них думають інші, вони роблять тільки те, що подобається їм і цілком від цього щасливі.

Якщо є необхідність порозумітися з такою людиною, то варто мати на увазі, що вони, як ніхто інший здатні оцінити оригінальну витівку і проказу, а також гумор і розум співрозмовника.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.