Улюблений чорний колір в одязі.

яскраве платтяКожній людині глибоко симпатичні одні кольори і навпаки відштовхують інші. Навіть за знаком зодіаку вони у кожного свої. А медицина вже давно визнала той факт, що кольори впливають як на загальне самопочуття організму, так і на настрій.

Іноді людина вибирає купити одяг того чи іншого кольору чисто на підсвідомому рівні. Так йому хочеться. Але так може хотітися виключно в даний час і в цій ситуації. А завтра ця річ вже не подобатися, і буде благополучно поміщена на своє місце в гардеробі. І зовсім не секрет, що жінки особливо схильні до таких перепадів настрою і здатні до спонтанних покупок, спираючись на свій настрій.

Але все ж універсальний колір в гардеробі кожної жінки є. Це, зрозуміло, чорний. Навіть якщо душа бажає свята і зовсім не бажає носити похмурі і нудні кольори, в гардеробі обов’язково є маленьке чорне плаття та навіть не одне. Не кажучи вже про пару чорних туфельок-човників, які чекають свого зоряного часу.

Якщо ви не прихильник готичного стилю в нарядах, то психологи скоріше за все заб’ють тривогу і замучать тестами, вважаючи, що чорний колір носять власниці депресивного або того гірше суїцидальної настрою.

Але відганяючи похмурі, траурні думки треба пам’ятати, що чорний колір є базовим. Тобто основою, на яку налагоджується інша колірна гамма. Уособлення елегантності, почуття стилю, вишуканості багатства і, безсумнівно, сексуальності.

Справжню оду чорному кольору присвятила неповторна Коко Шанель. Не оминули його увагою і Крістіан Діор, і Карл Лагерфельд. І багато інших законодавців мод.

Головне не бути чорною вороною на святі життя і вміти поєднувати надзвичайно чуттєвий, як сама ніч, чорний і інші кольори. Грамотно і вигідно його можна розбавити білим (класика не іржавіє), жовтим (головне не переборщити з смужками), червоним (що зарадить образ монаршої персони), а розбавивши сірим можна створити справжню гармонію в стилі. Підійдуть і зелений, і синій, і рожевий. А вже, який шик і блиск без золотого та срібного.

Ну і зрозуміло, не варто забувати про прикраси і не зовсім нудний макіяж. І чорний колір з гідністю зіграє відведену йому роль: позначить фігуру, приховає недоліки, зробить помітніше прикраси, які так хотілося виділити, підкреслить жіночність.

Інтернет магазин жіночого одягу від виробника STIMMA, пропонує купити одяг оптом і в роздріб недорого!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.