Участь в Kyiv Fashion Весна-Літо 2018.

купити одягЗ 7 по 9 лютого ми представляли свою нову колекцію весна-літо 2018 на 34 Міжнародному фестивалі моди Kyiv Fashion. Вражень і корисного досвіду набралися на рік вперед!

Цей захід є одним з найавторитетніших форумів в сфері модної індустрії України. Виставковий проект об’єднує в рамках форуму повний спектр спеціалізованих виставок текстильної та легкої промисловості.

Фестиваль Kyiv Fashion надав нам чудову можливість побачити і проаналізувати розвиток даної промисловості не тільки в Україні, але і в світі. Унікальність Kyiv Fashion полягає в тому, що це не тільки професійний b-2-b майданчик для комерційних замовлень, а й місце для підтримки ділових контактів, спілкування фахівців модного ринку, а також джерело натхнення і нових ідей для нашого бізнесу. Аналітики, баєри, представники ЗМІ та люди, які активно цікавляться модними тенденціями, змогли насолодитися новими колекціями брендів, представлених на виставковому майданчику Міжнародного виставкового центру.

Для наших клієнтів це була прекрасна можливість побачити нову колекцію, до виходу її на нашому сайті, подивитися зблизька якість тканин і пошиття.

У того, хто побував на виставці і зміг оцінити нашу нову колекцію, ми сподіваємося, залишилися тільки хороші враження. Ми намагалися зробити речі максимально різноманітними, щоб кожен зміг знайти щось для себе, але і не відходити від загальної концепції бренду – жіночні якісні речі за прийнятною ціною.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.