Трикотажні сукні купити!

posted in: Жіночий одяг | 0

купити сукнюТрикотажні сукні завжди в моді! У кожної жінки нерідко виникає сакраментальне питання – що вдягнути? Влітку, коли можна одягти легке і повітряне плаття, це завдання вирішується простіше. А як бути модною і красивою взимку, адже в «повітряному» вбранні і застудитися недовго. Якщо ви хочете і в холодний сезон виглядати привабливо, зверніть вашу увагу на трикотажні сукні. Тим більше, що в новому модному сезоні вони будуть як ніколи жіночними і елегантними. У той же час купити трикотажне плаття, не будучи товстим за фактурою, зігріває просто чудово. Тому немає потреби завертатися в пухкий безформний одяг, під яким неможливо розгледіти справжню жіночу красу. Трикотажна сукня – ось чудовий засіб показати всі свої достоїнства, скромно промовчавши про дрібні недоліки.

Що ж буде модно в новому сезоні-2015? Почнемо з довжини. Хоча на гребені хвилі будуть і «максі», і «міді», найпопулярнішими виявилися сукні зі спідницею до середини ікри. Що стосується фасону, то дизайнери віддали перевагу – зручність виклик красі. Цього року вже не буде трикотажних суконь екстремального крою, їх змінили універсальні, жіночні, і дуже зручні моделі. Напевно, багато модниць в курсі, що основним трендом стала асиметрія. Торкнеться це і трикотажних суконь.

Виріз коміра може бути найрізноманітнішим, залежно від вашого смаку – декольтованих, V-подібний, напівкруглий. У свою чергу, сам комір також може бути як пишним, так і строгим. Воротнік- «хомут» також буде в моді. Оскільки в тренді зараз моделі вільного крою, відповідати будуть і рукава – широкі («летюча миша»), з «ліхтариком», болеро. Щодо довжини рукава строгих вимог немає, головне, щоб подобалося особисто вам.

Палітра трикотажних суконь
буде найрізноманітнішою, але самими трендовими кольорами будуть коричневий всіх відтінків (від світло-бежевого до темно-коричневого) і приглушено-помаранчевий (колір осіннього листя). Причому «осінні» сукні будуть вважатися більш вишуканими, ніж моделі коричневої гами. Оскільки контрасти в цьому сезоні всіляко вітаються, шикарним поєднанням буде білосніжне плаття з коричневим пояском і темними туфлями. Також під світле плаття будуть носити світлі (бежеві) колготи. При цьому майте на увазі, що наймоднішими будуть трикотажні сукні, що поєднують в собі різні кольори. Принти рекомендується вибирати квіткові – це буде самий шик моди-2015.

Як бачите, нинішній сезон не обмежує вас строгими рамками, навпаки – вибір такий великий, що будь-яка модниця може бути в тренді, не докладаючи до цього нелюдських зусиль.

Будьте собою, будьте красивою!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.