Топ секрети ідеального образу.

Ранкові збори, як правило, забирають у жінок багато сил і часу, адже кожній хочеться виглядати стильно, дорого і неповторно. Однак найчастіше ми допускаємо неприпустимі помилки, які геть псують образ. Щоб переконатися, що бажаний образ досягнуто, слід задавати собі кілька ключових питань, які будуть висвітлені в цій статті.

Як створити власний образ?

Існує проста вправа, яка дозволить вам поглянути на себе в дзеркало свіжим поглядом. Після того, як образ повністю підготовлений, відверніться від зборів. Випийте чашку чаю, зайдіть в інтернет, почитайте газету, займіться чимось абстрактним. Через кілька хвилин знову підійдіть до дзеркала і поспостерігайте, куди в першу чергу падає погляд. Ця деталь і називається акцентом: кольорова вставка в однотонному костюмі, яскрава губна помада, незвичайний аксесуар, глибоке декольте – ось кілька прикладів можливих акцентів в вашому наряді. Якщо вас влаштовує створений акцент, можете сміливо виходити на вулицю, якщо ж ні, просто переведіть основну увагу на іншу деталь образу.

Чи є у вашому одязі або аксесуарах помітні недоліки?

Перед тим, як одягнути той чи інший наряд, в першу чергу перевірте одяг на наявність плям, або ниток, що стирчать, дірок і помітних потертостей. Якщо таких недоліків не виявлено, це чудово, значить наряд готовий до походу на вулицю. Якщо ж явний недолік – можна усунути його зразу ж, або ваш одяг повинен почекати походу в хімчистку, чи до кравця або іншого фахівця. Головне, ніколи не дозволяйте собі, здавалося б, незначних вольностей, таких як вийти на роботу в блузці з ледь помітною плямою. Згодом це переросте в шкідливу звичку, і ви все менше часу і уваги станете приділяти своєму зовнішньому вигляду. Це може привести до репутації недоглянутої жінки і нечупари.

Чи зруйнує образ відсутність одного з елементів?

Цілісний і усвідомлений образ – це чудово, однак слід приділяти увагу окремим його деталям, які повинні володіти деякою самостійністю. Наприклад, знімаючи верхній одяг, ваш образ елегантної леді може зруйнуватися, так як елементи гардероба були підібрані неправильно. Слідкуйте за тим, щоб головний акцент завжди залишався в межах видимості і підтримував створений вами образ.

Отже, завдяки даним рекомендаціям ваш образ незмінно буде викликати захоплення чоловіків і заздрість оточуючих жінок. Слід лише приділяти собі 10 зайвих хвилин кожного ранку!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.