Термоодежда, термобілизна купити чи ні? Зимовий одяг!

posted in: Аксесуари | 0

термоодягТермоодяг напевно один є з важливих в одязі предметом який спрямований на збереження людського тіла від зимових морозів. Кожна зима приносить сумну статистику щодо замерзлих, обморожених або переохолоджених людей. Більшість постраждалих, це особи, знехтувавши необхідними заходами захисту від негативного впливу низької температури. І лише невеликий відсоток потерпілих становлять ті, які внаслідок надзвичайної ситуації опинилися на морозі в невідповідному одязі. Тут мова не йде про людей без постійного місця проживання.

Що ж потрібно робити, щоб не потрапити в число постраждалих від низької температури повітря? Слід дотримуватися простих правил, які висувають до одягу, взуття, головних уборів, шарфи, рукавички, а також виконувати вимоги профілактики переохолодження. Ось вони.

ОДЯГ. У морозну погоду одяг має бути багатошаровим – не менше 5 шарів. А один з шарів обов’язково з щільною, непродувною вітром, тканини. Наприклад, натільна футболка з натуральної тканини і довгими рукавами, водолазка, кофта або блуза, светр або пуловер, піджак або жакет, тепле пальто або довга пухова куртка. Що стосується одягу нижче пояса, то жінкам перевагу потрібно обов’язково віддати теплим штанам, а під них надіти товсті колготи. Чоловікам же під штани рекомендується надягати білизну з начосом або спортивне трико. Між шарами одягу, особливо якщо передбачається довгий шлях по морозу, жінкам потрібно підкласти попереду сосків, а чоловікам попереду інтимного місця шар щільного паперу. Однак найкращим способом захисту від холоду є купити термобілизну, але її дозволити собі може не кожен, хоча ціна на термобілизну в нашому інтернет магазині прийнятна для кожного хто бажає придбати термоодяг.

ВЗУТТЯ. Незмінною вимогою до взуття є наступне: вона повинна бути на розмір більше, щоб можна було надіти теплі шкарпетки і не здавлювати ногу. Якщо надіти взуття по нозі, то воно буде здавлюватися, циркуляція крові зменшиться і нога швидко замерзне.

Головний убір. Основна вимога до головного убору – він повинен закривати вуха і частину щік. Дуже добре для морозної погоди підходить шапка-вушанка.

ШАРФ. На морозі він не повинен бути блискучим атрибутом прикраси, а виконувати основну, зігріваючу функцію. Їм можна захистити шию під одягом, а можна зверху одягу. У цьому випадку буде захищена і частину обличчя.

РУКАВИЧКИ. Бажано одягати НЕ шкіряні рукавички, якщо, звичайно, вони не на хутрі, а тканинні рукавиці або рукавиці.

РУХ. На морозі рухатися потрібно спокійним кроком. Коли відчувається зустрічний вітер, то час від часу треба йти спиною, щоб ніс і щоки трохи зігрілися. Намагатися не розмовляти, щоб не нахапатися холодного повітря. Періодично потрібно злегка розтирати замерзлий ніс і щоки, але не рукавицями, а рукою, оскільки загрубілі на морозі рукавиці легко травмувати можуть охолоджені шкірні покриви обличчя.

ДИХАННЯ. Тільки носом. У носових ходах з рясно розгалуженою мережею дрібних кровоносних судин, холодне морозне повітря буде зігріватися. А якщо дихати ротом, то в дихальні шляхи стане потрапляти не зігріте повітря, з витікаючими звідси неприємними наслідками.

ОЖИДАНИЕ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ. Не можна стояти нерухомо навіть якщо у вас є куплена термобілизна оптом, необхідно постійно рухатися, відвертаючись від вітру, а при можливості заходити погрітися в найближчий магазин. Якщо відчуваєте, що промерзають, не варто продовжувати очікувати свого маршруту, потрібно сідати в будь-який, який підійшов автобус, щоб зігрітися, навіть якщо він рухається в протилежний бік. Адже обмороження чи переохолодження обійдеться дорожче, ніж, наприклад, пояснення з начальством з приводу запізнення на роботу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.