Термобілизна жіноча.

жіноча термобілизнаТермобілизну жіночу завжди можна купити в нашому інтернет магазині жіночого одягу від виробника недорого!

Термобілизна – це своєрідний різновид білизни. Якщо усвідомлено поглянути на перший корінь слова, то відразу стає зрозуміло: яку основну функцію несе даний вид жіночого одягу. Підвищена вологість повітря, мінусові температури і складні погодні умови – ось з чим допомагає боротися термобілизна жіноча.

Існує жіноча і чоловіча термобілизна. Жіноча білизна, на відміну від чоловічої, має більше виділених зон, радує своєю різноманітністю кольорів і більш м’яка за текстурою.

Практично завжди термобілизна виготовляється із синтетичної тканини. Це пов’язано з тим, що синтетика при намоканні через виділення поту швидко висихає, в порівнянні з натуральними волокнами. Саме тому тіло і не переохолоджується.

Секрет тканини полягає в технології її виробництва – зовнішня і внутрішня сторона складаються з різних матеріалів. Це зроблено для того, щоб при виділенні вологи внутрішня частина залишалася сухою. Для швидкого висихання білизни в матеріалі є спеціальне плетіння розгалуженої структури.

При розробці термобілизни творці прагнули до ідеалу – отримання м’якого матеріалу з низькою щільністю. Їм це вдалося, і методика використовується по сьогоднішній день. В основу тканини вкладаються поліпропілен, поліестер (лавсан) і іноді нейлон, які мають переваги і недоліки. Наприклад, поліпропілен вбирає менше вологи, зберігаючи більше тепла, але скочується в катишки, втрачаючи зовнішній вигляд. Поліестер стійкий до підвищених температур, не вбирає неприємні запахи і слабо скочується. Завдяки своїм перевагам перед пропиленом лавсан і набув широкого поширення.

Жіночу термобілизну іноді виготовляють з додаванням бавовни або вовни (до 40%). Якщо кількість натуральних тканин переважатиме, то основна функція білизни буде загублена – збір вологи в матеріалі призведе до більшої втрати тепла.

Тканина термобілизни проходить також антибактеріальну обробку з метою запобігання утворенню неприємного запаху, утворення грибка і роздратування шкіри.

Останнім відкриттям при створенні виробів є використання нейлонових ниток X-Static, покритих шаром срібла. Завдяки цьому тканина добре відводить надлишок тепла, і пригнічує розмноження бактерій.

Термобілизна необхідно прати в «дбайливому» режимі в пральній машині або руками з додаванням порошку і ополіскувача при температурі не більше 40 С. Після закінчення процесу дати стекти воді, не вдаючись до віджиму.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.