Термобілизна і балаклава порятунок від холоду або Як живуть Чукчі та Ескімоси?

posted in: Аксесуари | 0

балаклаваТермобілизна і балаклава для Чукчів і Ескімосів останнім часом стало одним з важливих способів зігрівати тіло в холодні морози, які часто перевищують позначку мінус 50 градусів. Моржі ж дають ескімосам головні засоби для життя. Їхнє м’ясо, жир, кістки, жили, шкури – це їжа, опалення, одяг, матеріал для будівництва житла і човни.

На жаль, біля узбережжя Аляски не тільки не регулюється промисел, але самим безжальним чином винищують тварин. Більшість браконьєрів для яких термобілизна більш доступно полюють за моржами заради іклів. Вирубуючи ікла, вони кидають у море туші і тим самим погіршують умови полювання і життя ескімосів. Чисельність стад швидко зменшується. Моржі перестають виходити на лежбища, на яких влаштовували криваві бійні.

А це – лихо для племені, що живе полюванням. Результати такого хижацького господарювання вже позначилися.

В абсолютно інших умовах живуть чукчі та ескімоси на російському узбережжі моря щодо Аляски. Колективне полювання з моторних вельботів добычлива і вигідна. За свою продукцію мисливці можуть купити термобілизну, купити балаклаву які необхідні в холоди і повноцінні товари, їжу. Місцевий уряд збудував для чукчів і ескімосів школи, лікарні. Багато сімей перейшли жити з яранг в хороші світлі дерев’яні будинки. Серед чукчів і ескімосів виросли свої механіки, радисти, вчителі, льотчики. Турбота уряду про малих національності принесла цим племенам нове, радісне життя.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.