Термобілизна для полювання!

Купити термобілизну – це те, чого не вистачає кожному спортсмену, без чого не може обійтися і мисливець. Вона здатна не тільки зігріти людину, а і витримати серйозні фізичні навантаження під час активного пошуку здобичі. Адже полювання, це постійне чергування напруження і розслаблення, тіло людини то розігрівається і потіє, і потребує відвід рідини від тіла, то потребує зігріванні під час без рухливості, чого достатньо складно домогтися від мокрого одягу.

З цього випливає, що вибір термобілизни для мисливця дуже важливий, навіть необхідний. Наприклад, в літній час краще купувати білизну на 20-30% що складається з бавовни і на 70-80% з синтетичних волокон. Це потрібно для того, щоб тканина більше дихала і була приємна до тіла, а от для зимового часу, коли руху мисливця зводяться до мінімуму, краще вибирати термобілизну, що складається з синтетичних тканин з додаванням вовняних ниток. Головне, щоб термобілизна не викликала алергічних реакцій. Функціонально білизна, в основному, має виконувати відведення рідини з тіла, якщо цього не буде відбуватися, то спітнілий мисливець ризикує застудитися.

Можно підібрати і купити саме багатофункціональну термобілизну, що підходить для всіх видів навантаження і температур, або ж запастися додатковим комплектом для пасивного полювання або сидіння біля багаття. У кожному разі термобілизна одягається на голе тіло, під верхні шари одягу, ознайомитися і купити термобілизну для полювання можна в нашому каталозі і через наш інтернет магазин, термобілизна недорога порівняно з конкурентами але якісна.

Поверх термобілизни слід одягати вовняні светри для зігріву і подальшого відведення рідини, а поверх цієї екіпіровки часто використовують хутряні або пухові жилетки. Наступний шар повинен захищати від дощу і вітру, куртки, парки виготовлені зі спеціальних матеріалів, по максимуму захищають від вологи. Синтетичні курточки, трохи небезпечні, в плані слабкої вогне стійкості, адже мисливці часто гріються біля багаття.

Досвідчені мисливці, що накопичили різноманітні знання та вміння мистецтва полювання, обов’язково повинні спробувати використовувати термобілизну для полювання у справі. Слід купувати відповідного сезону термоодяг і правильно за ним доглядати. Не вичавлювати його при пранні і не піддавти агресивні хімічні обробці. Так, термобілизна дійсно дорожче звичайної, але це не просто одяг, це симбіоз багатьох просунутих технологій, що роблять цей одяг незамінним ніяким багатошаровим комплектом. До того ж, у пошуках здобичі мисливцеві потрібно надзвичайна різкість переміщення, а це просто катування пересуватися під гнітом ваги важких шат.

Взагалі термобілизна для мисливців найскладніша з усіх видів такої білизни. Вона просто зобов’язана бути гігієнічною, так як піддається сильному забрудненню зовні і зсередини потовиділення, запобігаючи розмноженням бактерій і купірування запахів, дуже важливі якості для збереження комфорту мисливця.
Слід зазначити, що носка такої білизни дуже приємна, оскільки не подразнює шкіру швами і не бовтається на тілі. Термін носіння білизни довше звичайного, що виправдовує її ціну.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.