Термобілизна для літа.

термобілизна оптомУ багатьох людей асоціації з літньою термобілизною немає. Майже для всіх це зимовий одяг. Де теплоізоляція стоїть на першому місці, що б уберегтися від холоду.

Але влітку ведучи активний спосіб життя, зігріватися немає необхідності. При заняттях спортом або поїздки в гори, і взагалі фізичні вправи або навантаження на свіжому повітрі варто носити додатковий вид одягу у вигляді термобілизни. Основною його властивістю є відведення вологи за допомогою чого, шкіра дихає, залишаючись сухою, створюючи комфорт.

Тонкий і товстий шар матеріалу.

Чим товще матеріал, який використовується для виготовлення термобілизни, тим тепліше сама білизна.
Саме матеріал з меншою питомою вагою використовують для виробництва натільної білизни, а з великою питомою вагою для светрів або кофт. Для літа характерний одяг із синтетики, при цьому натуральні матеріали програють, тому що при активності людини тканина перестає дихати, вбираючи вологу, та утримуючи її. Бавовна, льон, віскоза являються гарними матеріалами для зими. А термобілизна для літа із додаванням синтетики дає хорошу повітропроникність і вологостійкість.

Склад матеріалу для виготовлення термобілизни.

Матеріали, які використовують для виготовлення термобілизни це:
Поліестер, він вбирає вологу на 50%, не несе в собі неприємних запахів, і сушка такого одягу, відбувається швидко.
Поліпропілен, він в свою чергу вбирає вологу набагато менше, ніж поліестер, добре зберігає відмінний зовнішній вигляд, і так само досить швидко висихає.

На даний момент майже всі вироби для натільного носіння володіють термічними властивостями, їх виготовляють з мікроволокна з різноманітним перетином. Від цього залежить комфорт та приємні відчуття при носінні такої білизни.
Термобілизна володіє двома сторонами – внутрішній шар, який володіє водовідштовхувальними властивостями, із додаванням синтетики, і зовнішній – із натуральними волокнами, які мають відмінне поглинання вологи. Це дає те, що внутрішня сторона термобілизни залишається сухою, а зовнішня вбирає вологу. При цьому використовується спеціальна в’язка або плетіння волокон не рівної структури, що дає швидку сушку зовнішньої поверхні.

Якість в носінні термобілизни.

Крій виробів термобілизни не менш важливий, ніж склад самого матеріалу і властивостей одягу. Термобілизна має облягати фігуру і прилягати щільно до шкіри. Ця функція досягається тим, що в основний склад матеріалу додають волокна еластину,що є у всіх видах продукції термічного напрямку. Чим краще прилягає термобілизна до тіла, тим краще досягається необхідний ефект при потовиділенні.

При пошитті виробів термічного напрямку, шви обробляють на плоско шовному обладнанні. Так само не доречні шви з відкритими зрізами, а розмірні ярлики та етикетки кріпляться на зовнішню сторону. Але найкращим варіантом буде білизна без швів.

Так як термобілизна для літа необхідно при підвищеній активності, то вибирати її потрібно ретельно і розумно, піклуючись про здоров’я своєї шкіри.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.