Тенденції жіночої моди +2016!

млда 2016Тенденції жіночої моди в 2016 році!

Мода в світі постійно змінюється і як за нею догнати? Але все ж наші дорогі модниці не можуть встояти перед новинками і бути завжди в тренді, йти в ногу з часом. Так, що ж чекає нас в моді +2016 році? Які модні елементи в одязі представлять нам модельєри? Отже, в 2016 році упор йде на класику.

Класичний стиль в одязі завжди в пошані. Також в моді буде стиль мілітарі і оверсайз. Стиль мілітарі буде присутній, як в крої, так і в обробці жіночий одягу. Переважаючі кольори – хакі, болотисто-зелений, темно-коричневий, пісочний, сірий.

Стиль оверсайз (OVERSIZE), перекладається з англійської «занадто, надто великий». Це жіночий одяг об’ємного крою, він відмінно поєднується з класикою. Такі речі жіночі виглядають так ніби вони трохи завеликі. У моді будуть: об’ємні светри, сукні-балахони, широкі брюки-кльош або плаття, пальто вільного крою, з широкими плечима, футболка або сорочка, неначе знята з чоловічого плеча. Одним з цікавих елементом, представлених нам дизайнерами є пишні, широкі рукави. Вони можуть бути присутніми в будь-якому вигляді жіночого одягу – пальто, джемпер, светр, світшоти, кардиган, сукня.

Більше того, осінь і зима 2016 порадує нас багатошаровістю і многоузорностью в жіночому одязі. Беремо за основу один основний колір і розбавляємо його іншими кольорами, головне не перестаратися, і використовувати не більше трьох кольорів.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.