Світ сучасної моди – антітренд літа.

posted in: Жіночий одяг | 0

домашній одягМода вкрай схожа на жінку. Вона мінлива, вперта і непередбачувана. Щось вона зберігає на довгі роки, щось відкидає вже через сезон. Антітренд – це не речі, які категорично виходять з моди, але дуже до цього близькі через занадто широке поширення в мас-маркетах. А тепер треба придивитися до них уважніше.

Трикотажні сукні міді. Це ті самі занадто подовжені майки. Вони вкрай різко увірвалися в світ моди не так давно і дуже активно носилися. Як різко вони стали трендом, також різко перевтілюються в антітренд, незважаючи на те, що вони все ще всюди продаються.

Рвані міні-шорти. Напевно на кожній вулиці можна побачити молодих дівчат в критично коротких шортах, та й ще розірваних так, що видно кишені, а іноді і нижні частини сідниць. Їм теж вже саме час зайняти місце в цьому списку.

Велюр. І особливо спортивні костюми, а іноді і піжами, на прогулянці в місті. З появою цього стилісти розділилися на два табори. Одні з них були просто в захваті і просували цей тренд якомога активніше. Інші ж заперечували, вважали вкрай неестетичним для носіння в місті і просто чекали цього моменту. Того самого моменту, коли дані костюми доведеться відкласти на найвищі полиці.

Джинсові міні-спідниці. Цей пункт знаходиться в списку антітренд вже не перший рік. Їх можна навіть вже віднести до категорії «давно вийшло з моди». Однак, зовсім недавно дизайнери зробили спробу врятувати це і почали випускати джинсові спідниці до середини стегна з безліччю гудзиків по середнній лінії. І начебто навіть дівчатам це сподобалося, і зараз такі спідниці активно носяться. Але це безперечно антітренд.

Чоботи з відкритим носом. Ботильйони з відкритим носом. І навіть ботфорти з відкритим носом. Це поєднання, до слова, довго було в тренді. Взуття, яке дуже важко з чимось поєднувати правильно. Яке не найкомфортніше для будь-якої погоди в принципі. Стилісти зітхнули з полегшенням зараз. Це антітренд. І більше додавати навіть нічого не треба.

На цьому список закінчується, але краще ще раз нагадати. Антітренд – це не речі, які вийшли з моди і потребують вкрай терміновому позбавленні. Ні. Це такі речі, які на шляху до того, щоб перестати бути трендом.

Їх занадто багато, вони є на кожні другі людині. Це означає, що просто не слід ці речі вже купувати. Краще скоротити їх носіння, почати шукати їм заміну з речей, які зараз перебувають на піку популярності. І головне, у кожної дівчини є свій індивідуальний стиль і смак, і про це ніколи не можна забувати. Якщо ця річ – невід’ємна частина стилю дівчини або вона просто шалено їй до душі, то ніхто ніколи не заборонить їй що-небудь таке носити.

Як не варто одягатися влітку.

На цю тему можна нескінченно розмовляти, однак, на вулиці все одно десь та зустрінеш ці помилки. Всі вони прості і нехитрі, вони не вимагають певних знань і умінь. Просто поради чого не слід робити влітку, щоб виглядати естетично.

Відразу треба внести невеличкий відступ, що мова піде про повсякденне життя, про похід по місту. Безліч з цього списку буде абсолютно доречно, але тільки на території пляжу.

Почати краще всього буде з найпоширенішої помилки молодих дівчат. Спідня білизна. Дуже часто можна зустріти влітку дівчину в чомусь дуже легкому, білому і напівпрозорому. Під свій наряд дівчина обов’язково підбере вишукану білу мереживну білизну. Що стане вкрай недоречним рішенням. Під будь-які напівпрозорі тканини можна надягати тільки білизну тілесного кольору. Виставляти напоказ буде абсолютно невірним рішенням. І відразу ж можна зупинитися на нижній білизні, яка прям і світиться з-під найтонших літніх штанів. В такому випадку треба або зупинити свій вибір на безшовні нижній білизні, або підібрати більш вільний крій брюк з щільним матеріалом.

Цей пункт не менш поширений, ніж попередній. Босоніжки. Це слово говорить сама за себе. Взуття, яке одягається на босу ногу. І ніяких колгот, навіть найтонших або самих непомітних. Непомітних колгот в принципі не буває. Так що запам’ятовуємо прості правила: під туфлі надягаємо колготи, під босоніжки – ні в якому разі!

Майки, занадто прилеглі до тіла. Так, навіть якщо у дівчини ідеальна фігура. Майки, які прямо стягують, оголюючи всі ваші вигини, недоречні. Виняток можуть становити пляжі або ж ситуації, в яких поверх майки надягається другий шар (розхристаний піджак, кардиган і т. п.).

Прозорі лямки від бюстгальтера. Плюсів у цього пристосуванні немає, взагалі, вони помітні, вони стягують і натирають шкіру, яке постійно під ними потіє. І знову ж таки виглядає неестетично. Цей варіант можна замінити на носіння деяких топів без нижньої білизни або на покупку іншого топа. І так, нічого жахливого і кошмарного в жіночих грудях без білизни немає. Вони також індивідуальні і прекрасні, як і всі жінки. Однак якщо ви все ж соромитеся їх, то краще купити іншу майку / блузку, в якій не буде видно ніяких лямок від бюстгальтера.

Світ сучасної моди і підвалин часом буває складний та різноманітний. Головне, не втратити свою індивідуальність в цьому хаосі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.