Сувора чарівність осені – жіноче пальто.

пальто до колінаКрасиві приталені силуети осінньої колекції пальто акцентують увагу на витонченості жіночої фігури. Разом з цим, в моді строга елегантність, яка розкриває незалежність і практичність сьогоднішньої жінки. Популярні восени – чорний, сірий, темно-синій кольори.

1. Sandro Ferrone.

Вже другий сезон поспіль в тренді однотонні пальто вільного фасону з завищеною талією. Італійський дизайнер Sandro Ferrone у своїй новій колекції вніс істотну зміну в ту модель, яка вже полюбилася сучасним модницям. На зміну коміру-шальке прийшов занижений комір-стійка, додався широкий крій плеча і повністю забрані манжети. Найяскравіші деталі пальто дизайнер вирішив все ж залишити: великі ґудзики, класичні виточки по всій довжині пальто і великі кишені.

2. G.F.Ferre.

Витончене і, в той же час, практичне пальто представив в своїй осінній колекції італійський модний будинок Gianfranco Ferre. Це елегантне пальто з широким поясом-корсетом, який ідеально виконав функцію виточок, прикрасивши пальто численними об’ємними складками. Таке рішення підкреслює лінію талії і спини більш витончено, ніж грубуваті шви виточок. Завершальним акордом пальто став вкрай актуальний сьогодні широкий комір-воронка.

3. Sandro Ferrone.

У нинішньому сезоні особливу популярність придбав фасон пальто з великим запахом і широкими лацканами. Маестро Sandro Ferrone використовував саме такий фасон пальто в своїй новій колекції, представивши його в неймовірно жіночній і легкій інтерпретації: на зміну використаному раніше в такому стилі пальто прямому крою прийшов приталений силует, підкреслений широким поясом. Пальто відмінно поєднується з гольфом або широким шарфом.

4. Semi-Couture.

Прекрасно доповнить як спортивний, так і класичний образ коротке вовняне напівпальто Semi-Couture трапецієподібної форми без пояса. Широкий рукав три чверті дуже стильно поєднується з рукавичками до ліктя, підкреслюючи витонченість кисті. Спина пальто виконана з використанням актуальної в різних видах одягу вже довгий час широкої бантової складки.

5. C’N’C.

Бренд C’N’C представив у новій осінньої колекції свіжий погляд на класичне пальто-поло. Замість звичного для цієї моделі ітонського коміра з закругленими кінцями дизайнери запропонували актуальну воронку, що додало пальто сучасності і практичності в холодні дні. Загинаючі високі манжети були замінені вузькими суміщеними. Залишилися ж в моделі великі класичні кишені з клапанами і задня одностороння складка на спідниці пальто.

6. Sandro Ferrone.

Суворе темно-синє пальто в англійському стилі представив Sandro Ferrone. Ідеально це елегантне пальто буде виглядати на стрункій дівчині з пишним бюстом. Модель цікава своїм суворим класичним фасоном, основними елементами якого стали відкритий англійський комір і манжети, які плавно переходять за своєю формою до шведського обшлаг. Довершує картину широка кишеня з клапаном і витончена нагрудна виточка.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.