Сукня повернулася в гардероб жінок!

сукняУ наш час жінки все частіше стали купувати і одягати сукні, намагаючись виглядати елегантніше і привабливіше, забуваючи про зручні жіночі штани. Існує чимала кількість відмінностей серед цієї деталі жіночого гардеробу: сукні найчастіше розрізняються по сезону, віку, в якому можна їх надіти, своєму призначенню, формі силуету, тканини, а також – по можливості надіти прикраси до них, і це не весь перелік відмінностей.

Але, незважаючи на всі труднощі в плані вибору при покупці, стильне плаття успішно займає головне місце в гардеробній кожної люблячої себе жінки.

За своїм призначенням сукні поділяються:
• для дому та відпочинку, так звані – повсякденні сукні;
• для урочистого заходу – це весільні, вечірні, коктейльні сукні;
• а також – для роботи та офісу – ділові сукні.

В силу багатьох факторів, ці групи також підрозділяються на безліч підгруп:

1. В залежності від сезону, погоди.

Літній одяг зазвичай шиється з тканин легкої фактури і насичених, яскравих відтінків. Довжина літніх суконь зазвичай мінімізується в силу погоди, так само, як і рукав (а в деяких моделях обходяться і зовсім без нього).

Осінні і зимові сукні намагаються пошити з більш щільних, теплих тканин темних і нейтральних тонів з довгим рукавом, або ж з рукавом 3/4.

2. В залежності від віку.

Вік – важливий критерій при виборі сукні для будь-якої жінки. Одяг для молоді в наш час виглядає зухвало. У цьому всі рішення молодіжного стилю – несумісність кольору, тканини, фурнітури, обробки, непропорційність довжини, відсутність симетрії. Цей жіночий одяг кричить: «Подивіться на мене, весь Світ у моїх ніг, я карколомна!». Але, разом з дорослішанням, змінюються і смаки. Одного разу настає такий момент, коли хочеться скинути образ пустотливого дівчатка і постати такою собі «світською левицею», діловою, процвітаючою, повної розуму, достатку і ділових якостей. Стиль обраної сукні змінюється разом з нами і метушнею життя.

3. Вечірня сукня.

Але, не варто забувати і про свято, що постійно дрімає на задвірках нашої свідомості. Кожній хочеться почути: «Ти блискуча, всі очей від тебе не відводять, королева вечора!». І кохана людина повина в першу чергу оцінити твоє плаття, адже це так важливо для самооцінки.

Дизайнери всієї планети щодня трудяться над новими шедеврами. Чарівне плаття – це відмінна можливість, вдихнути все захоплення і заздрість кожної жінки на Землі. Все нові й нові шедеври створюються, щоб знову і знову робити нас неповторними, щасливими, бажаними і єдиними у всьому всесвіті. з цього ми пропонуємо відвідати наш інтернет магазин одягу і купити плаття яке зробить Вас ще більше неповторними, щасливими, бажаними і єдиними в усьому світі!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.