Сучасний жіночий одяг для ділових жінок.

купити блузку інтернет магазинОбраз ділової жінки 2018!

Огляд модних показів поточного сезону відображає відхід від надмірної класичної стилістики традиційного офісного одягу. Що ж, цьому можна тільки порадіти. Нарешті ділова жінка стане більш екстравагантною і розкутою. Адже жінка завжди хоче бути красивою, навіть на роботі. Коротко торкнемося основних трендів ділової моди.

Що стосується ділових костюмів, то вражає різноманітність стилів і напрямків цього виду офісного одягу. Наприклад, можна скористатися ідеєю чоловічого костюмного крою, якщо Ви тяжієте до класики, то краще вибрати більш агресивний стиль мілітарі, витончене ретро або костюми 80-х років вільної форми.

Блузи і сорочки цього сезону відрізняються принтом різної флористичної гами, і звичайно ж смужка і абстракція. Колірна палітра досить насичена – це інтенсивні бузково-сині і бордово-коричневі відтінки, хоча як завжди актуальні і пастельні кольори всіх відтінків. Саме такий стиль підкреслить ваш образ ділової жінки.

За характерними особливостями крою можна відзначити, що в тренді як біла блузка в класичному варіанті, так і всілякі варіації на тему «ретро», при використанні комірів в стилі «хомут».

Еталонами стильної ділової сукні стало класичне плаття в формі футляра і розкльошене до низу плаття.

Пікантною особливістю стилістики жакетів в цьому сезоні стала незвичайна гра з формою крою плечей в круглих і загострених моделях. Колірна тональність жакетів втілилася в діапазоні від бежевого до сірого відтінків.

І, нарешті, взуття ділової жінки. У світлі справжніх модних тенденцій для ділового образу жінки слід зробити акцент на туфлях лаконічних моделей з різними шкіряними аксесуарами, з помірно загостреною або злегка округлою передньою частиною. У цьому сезоні будуть актуальні також ретро-туфлі моделей 40-х років з плавними контурними лініями.

Таким чином, на прикладі головних трендів стилю ділової жінки поточного сезону можна переконатися в тому, що ділова жінка в звичайні сірі робочі будні може стати стильною, яскравою і вишуканою.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.