Сучасний молодіжний одяг.

купити кофточкуЯкщо подивитися на загальну спрямованість одягу в сучасній молодіжній моді, то тут свою справедливість доводить прислів’я: «Все нове – це добре забуте старе». Молодіжна мода сьогодні дуже багато в чому нагадує моду кінця 80-х початку 90-х років.

Універсальним кольором зараз, як і тоді, залишається чорний колір. Чорні короткі сукні, вузькі брюки і лосіни, спідниці-олівець. Цінителі року і байк-руху оцінять те, що в моду знову повертаються куртки-косухи, безліч заклепок. У поєднанні з відповідним макіяжем – чорними густо підведеними очима і блідими губами, такий зовнішній вигляд все-таки не буде сильно вульгарним або зухвалим. Він залишається сексуальним, хвилюючим і притягає.

Вивчаючи каталог жіночого одягу, можна звернути увагу на те, що такий одяг цікавий сам по собі і не втрачає своєї індивідуальності з різноманітними аксесуарами, при використанні різних матеріалів і форм. Навіть яскраві кольорові доповнення до образу не відволікають уваги від обраного стилю. Чорні вузькі жіночі брюки однаково гармонійно поєднуються як з яскравою ніжною майкою і кедами, так і з важкими черевиками і курткою.

Природно, що такий молодіжний стиль показує прагнення молодих людей вибратися з системи, знайти свій індивідуальний образ. Ця мода досить лаконічна і однаково доречно виглядає на вулиці, вдома, в навчальному закладі і на вечірці. Доповнити такий молодіжний наряд може краватка, рюкзак і в будь-якому випадку вийде образ унікальний і індивідуальний.
Хоча ніжним дівчатам і молодим людям, які віддають перевагу акуратному класичному стилю, не варто засмучуватися, тому що сучасні світові дизайнери запропонували альтернативу такому образу. В якості основного напрямку, наприклад, Dolce & Gabbana вибрали дуже яскраві кольори і літерні принти.

Серед матеріалів переважає шифон, м’який трикотаж. Створюються класичні сукні-футляри, вражає уяву також кількість лосін і легінсів. Супермодний і спортивний стиль запропонували дизайнери Rag & Bone. Їх спортивне чоловіче взуття може бути малинового кольору, лимонного. Дівчатам пропонується носити спідницю поверх штанів, обов’язково мати в гардеробі спідницю з запахом, вузькі чорні брюки і шорти.

Christian Dior, як завжди, порадували романтичних осіб, запропонувавши силует в стилі ампір. Процвітають спідниці в складку, шорти і бриджі, прикрашені атласними бантиками, вовняні гетри.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.