Сучасний модний жіночий одяг для міста.

стильний одягСтиль casual в моді вже закріпився давно і в ньому найкраще простежується динаміка сучасного міста.

Сучасна мода. Вона така яскрава і різноманітна, «всеосяжна і всерозуміюча». Найрізноманітніші стилі та напрямки не сперечаються, а, навпаки, співіснують і навіть дружать. Але найбільше ми любимо, мабуть, casual. Хтось називає це повсякденним одягом, хтось одягом вихідного дня, але це традиційно дуже зручний одяг, в якому ви будете виглядати вражаюче завжди.

Дуже багато хто сприймає casual стиль як стандартну трійку. Безумовно, всі ці речі і їх поєднання займають гідне місце в одязі міського напрямку. Але діловий дрес-код, на який дуже схожа перерахована комбінація – це все-таки трохи інше.

Легко і комфортно, яскраво і цікаво, але не нав’язливо, елегантно і тонко. При цьому дуже динамічно і в ногу з часом, адже стиль casual – це одяг, призначений перш за все для сучасних міських жителів.

«Ні» – нудним кольорам. Без чорно-білої класики, звичайно, не обійтися. Але ці кольори не самі «важливі». Лазурний, глибокий синій, насичений червоний, малиновий, і, безумовно, помаранчевий – ось фаворити сезону. Дійсно, дивлячись на різноманітність моделей і кольорів, здається, що її автор – саме «Його Величність Літо».

Тут немає занадто строгих костюмів, а в більшості брючних варіантів для жінок присутні оригінальні елементи у вигляді зборок, контрастних стібків, і навіть фактурних вставок, що імітують запах. Капрі, шорти і бриджі, немов нагадують про те, що літо вже не за горами – пора носити щось легке і коротке.

Спідниці та сукні нічим не поступаються бриджам і штанам: банти, пелерини, вставки з гіпюру і багато іншого прикрашає одяг. Сорочки та блузки складно перевантажити декоративними елементами і залишитися при цьому в рамках «елегантної простоти». Однак, про якість одягу, як відомо, говорять його крій і пошиття. А лекала тут, як і кожна, строчка – бездоганні.

На діловій зустрічі або на романтичній вечері, на вечірці з друзями або просто на прогулянці ви будете виглядати чудово. Чистота ліній, полегшений крій, дуже стильний і завжди свіжий образ – це одяг, в якому поєднуються сьогодення, минуле і майбутнє. Сучасні концептуальні рішення тут є сусідами з елементами вінтажу, а гра кольорів, фактур, пропорцій дозволяє кожен раз експериментувати з образом.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.