Сучасні поради стиліста в одязі.

купити плаття

За правилами стилю, базові речі повинні бути не надто яскравими, без декоративних обробок і максимально прості за кроєм. Однак сьогодні стилісти в якості основи гардероба пропонують вже не класичні речі, а більш цікаві і сучасні варіанти.

Хотілося б звернути увагу на крій сучасних білих блузок. Не обов’язково щоб вона була по фігурі, не обов’язково, щоб лінія плеча відповідала ваші
анатомічні лінії плеча. Тому, якщо навіть ви не знайдете свого розміру, можна вибирати на розмір більше. Це, все одно, буде виглядати сучасно, так як одна з тенденцій – це збільшення розмірів.

Наступною незамінною річчю основного гардеробу – це кольорові вилки. При цьому, вони можуть бути, як однотонними, так і з малюнком. Я вибрала ось такий гарний смарагдовий колір. При виборі кольору штанів єдине, що потрібно враховувати – це свій тип фігури, тобто, тут природний колорит не має ніякого значення.

Але потрібно пам’ятати, що яскравий колір брюк може візуально збільшити стегна. Підкреслює дану особливість річ номер три – це яскравий жакет з актуальних принтом. З його допомогою можна створити величезну кількість комплектів. Здавалося б, настільки важливий print. Тим не менш, це дуже
універсальна річ, так як можна підбирати абсолютно будь-який низ в тон будь-якого з відтінків. І це завжди буде виглядати цікаво різноманітно і гармонійно. Будь-який сезон – це чудовий період для таких жіночних речей, як сукні та спідниці, які також можуть служити базою для гардероба.

Мій вибір припав на чудове, плаття, яке нейтрально за кольором і за своїм кроєм. Воно виглядає і елегантно та жіночно. Ще одна незамінна річ базового гардероба – це світла біла або бежева спідниця. Вона може стати основою багатьох образів.

Єдино, що потрібно враховувати при виборі спідниці – це
щоб вона не порушувала пропорції тіла. Це візуально зробить вас вище стройніше. Для вечорів і прохолодної погоди, стилісти пропонують кардиган з якісної бавовни або пальто, або тонкої вовни. Це ще одна незамінна річ у вашому гардеробі. Кардиган, він може бути подовженим. І краще, якщо він буде подовженим, тому що візуально вертикальні лінії витягають фігуру, і образ завжди виходить дуже елегантним і струнким. З його допомогою, можна створювати багатошарові образи, а це зараз один з трендів сучасної моди.

Маючи в гардеробі 7 універсальних предметів, можна створити численну кількість комплектів.

І все це буде виглядати стильно і чарівно.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.