Сучасна мода.

модаТака різна: деколи смішна, часом красива, часом непередбачувана. Це мода. Вона вносить в наш гардероб найхимерніші речі, про які в минулому році і подумати б не могли. Міняє кольори, фасони, стилі. З’являються сучасні матеріали, талановиті дизайнери одягу вносять в наше життя новизну, інтерес до поєднанню різних матеріалів, стилів.

Дуже цікаві покази одягу. Часом здається, що ти знаходишся на космічному кораблі і ці дивні люди в химерному одязі – інопланетяни. Так екстравагантно одягнені моделі. Їх зачіски, макіяж вражають. Показ перетворюється на цікаве шоу.

Взяти хоча б голландського дизайнера одягу Айріс ван Ергена. Він створює сукні з неймовірних речей: латексу, гуми, целофану або просто обрізків тканин. Його моделі швидше роздягнені, ніж одягнені. Диву даєшся на чому триматися їх сукні …. А його знамените плаття “медузи Горгони” воістину заворожує, дивує, захоплює. Спадає на думку думка, як в його голову потрапили ескізи цих суконь. Може він сам інопланетянин і прилетів до нас з далекої Галактики і там все так ходять … У таких платтячках Не вийдеш на вулицю. Треба мати велику сміливість одягнути їх. До слова кажучи, його сукні та костюми носить леді Гага – така ексцентрична, як і її вбрання. Вже куди там Коко Шанель з її “маленьким чорним платтячка”. Та вже сучасна мода вражає!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.