Сучасна Мода 80-х.

вулична модаМузичні напрямки в моді 80-х брейк-данс був прямо пов’язаний з численними активними і складними рухами. Саме тому одяг повиннен був бути просторим, що не сковує. Клубні тусовщики любили хизуватися в кислотно-яскравім одязі.

Ів Сен-Лоран, продовжуючи дотримуватися своєї традиційної стильною лінії, випускав приголомшливо елегантний одяг. Його візитною карткою залишалися чисті лінії, дивовижне відчуття смаку і гармонійно підібрані колірні поєднання. Його жіночі смокінги і брючні костюми міцно зміцнилися на світовій модній арені.

Джорджіо Армані зумів проникливо розпізнати нові спортивні віяння в соціумі і випустив додаткові лінії одягу, який був призначений спеціально для молоді.

Карл Лагерфельд створив приголомшливу колекцію, просочену духом того часу. Його покази більше були схожі на гру або костюмовану виставку, ніж на просту демонстрацію одягу. Помірний стиль Шанель перетворився в шоу, яке балансує на тонкій грані, що відокремлює кіч від стильної оригінальності.

Даний період дав старт розвитку фанатичного культу тіла. Люди перестали займатися спортом для досягнення нагород і заохочень. Головним завданням тренувань стало формування ідеального тіла. В моду входить шейпінг і бодібілдинг.

Стиль «сексі» в моді 80-х.
Красиве, отримане багатогодинною працею тіло, зрозуміло, необхідно було демонструвати оточуючим. В даний момент з’являється так званий стиль «сексі». Головний девіз – максимально відкрите, максимально облягає. У моду входять легінси і облягаючі сукні з лайкри, для зимового періоду, щоб підкреслити стиль чоловічу в моду входить давно забута куртка парку яка і до цього дня не втрачає актуальності. Образ «сексі» кожен модельєр розумів по-своєму. У кого-сь це широкі плечі і округлі стегна, у кого-сь – чоловікоподібна зовнішність і стирання статевих кордонів, андрогинність.

Японські віяння в моді 80-х.
Модні подіуми вісімдесятих отримали потужне вкраплення японської моди. Так як статура японок досить помітно відрізняється від звичної нам європейської, елементи колекції виглядали абсолютно незвичним чином. Япономанія воскресила геометричні тенденції в моді.

Також одяг цього напрямку взяв всі можливі атрибути традиційної жіночності. Замість традиційних облягаючих силует нарядів такі дизайнери як Йоджі Ямамото і Реї Кавакубо запропонували модницям злегка завеликі прямолінійні силуети.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.