Створюємо стильний образ – вибираючи ділові сукні.

posted in: Верхній одяг | 0

спідниця недорогоВибір ділових суконь або як створити стильний образ, не виходячи за рамки дрес-коду.

Кожна жінка хоче залишатися витонченою, елегантною навіть в офісі, однак при виборі ділових суконь з’являється безліч питань, головним з яких є: «Як же створити стильний і ефектний образ, при цьому не порушуючи правил ділового етикету?».

Як це не дивно, але вирішити це завдання і просто, і складно водночас. Сучасний асортимент ділових суконь і офісних костюмів неймовірно різноманітний. Представлені моделі різної довжини, фасону, принта і забарвлень, з різними декоративними елементами і так далі, і тому подібне. Однак розібратися в цьому різноманітті досить складно, і дана стаття покликана спростити цей процес – вибрати ідеальне ділове плаття.

До суконь для ділових жінок пред’являються, природно, більш суворі вимоги, ніж до повсякденних нарядів. В основному, правила стосуються особливостей крою, довжини, забарвлень. Так, в офісі не буде доречно плаття з декольте, блузка помітних кольорів або міні-спідниця. В цілому, на роботі в офісі не варто з’являтися в занадто коротких, яскравих, помітних, відвертих вбраннях.

Незважаючи на суворість дрес-коду, вибирати та купити ділові сукні можна і з урахуванням своїх особистих переваг. Так, не заходячи за рамки – довжина сукні до коліна і трохи нижче, в спокійній, нейтральній колірній гамі, з нечисленними, традиційними аксесуарами – можна вибрати собі гідні моделі ділових суконь, які не тільки підкреслять достоїнства своєї власниці, а й дозволять створити ефектний, стильний, витончений діловий образ. Ділові сукні – це актуальна класика. Традиційним для ділових суконь вважається фасон “футляр”. Плаття такого крою вигідно підкреслюють достоїнства фігури, і, на думку стилістів, в обов’язковому порядку мають бути присутніми в гардеробі кожної жінки.

Однак власниці пишних форм повинні бути з подібними моделями (подовжений, приталений крій) обережніше. Щоб не ризикувати, можна віддати перевагу костюмам – спідничка до колін, жакет з невеликим розкльошені до низу. Також варто звернути увагу на червоний і чорний колір – костюми в цих кольорах дозволять «Пампушкам» створити образ успішної і сміливої ​​жінки. Ті ж рекомендації з приводу ділового костюма можна віднести і до жінок у віці. Дрес-код, як правило, менш суворий до прикрас, тому ділове плаття можна доповнити брошкою, невеликим кулончиком на ланцюжку, браслетом, сережками та іншими аксесуарами, які підійдуть як для роботи в офісі, так і для ділової зустрічі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.