Стильні весняні пальто.

КУПИТИ ПАЛЬТОЯкий верхній жіночий одяг вибрати на весну? Вже протягом довгого часу модниці по всьому світу роблять свій вибір на користь того, щоб купити пальто. Цей витончений елемент гардеробу буде доречно поєднуватися з будь-яким одягом. Існує безліч моделей, які можуть бути дуже зручними і практичними.

В першу чергу варто звернути увагу на базове пальто, але якщо хочеться чогось неординарного, то можна вибрати і більш яскраву модель. Нижче представлені кілька модних стилів пальто, які вже є актуальними не один рік.

1. Пальто в стилі мілітарі.
2. Леопардове пальто.
3. Пальто з хутра.
4. Класична клітинка.

Мілітарі стиль пальто освіжить повсякденний образ будь-якої дівчини. З назви видно, що цей образ натхненний військовою формою. Бушлат і шинель цілком вдало трансформувалися в мілітарі-пальто. Воно може бути різної форми, довжини і з різною обробкою, що нагадує військові атрибути, наприклад погони. Колір такого жіночого пальто повинен бути спокійним. В першу чергу, це відтінки зеленого: хакі, оливковий та інші. Також в цьому стилі можна використовувати сірі, чорні і сині кольори. Незважаючи на суворість мілітарі стилю таке пальто буде виглядати відмінно як в поєднанні з офісним стилем, так і з жіночними спокусливими сукнями.

Леопардове пальто. Пальто з тваринним принтом – одна з тих яскравих моделей, яка буде виділяти будь-яку дівчину з натовпу. Звичайно, такий принт може бути більш тьмяним або навпаки яскравим, а також різних кольорів, але все одно таке пальто виглядає вельми неординарно. Щоб підібрати ідеальний леопард, потрібно враховувати індивідуальний типаж кожної дівчини.

Пальто з хутра. В Англії зазвичай його не відокремлюють від звичної шуби. В Україні ж прийнято розділяти ці поняття. Пальто, на відміну від шуби, шиють з короткого хутра, воно жорстке, тому добре тримає форму.

Пальто – класична клітинка. Існує просто незліченна кількість різних пальто в клітинку. Різноманітність силуетів і кольорів дозволить підібрати ідеальний варіант будь-якій дівчині. Пальто в спокійних приглушених кольорах можна придбати в якості базової речі, а більш яскраві кольори акцентують на ньому увагу. З непомітним пальто в клітинку непогано поєднується інша клітинка і інша геометрія.

До покупки пальто завжди треба підходити виважено. Вибір в магазинах просто величезний, але варто враховувати тип своєї фігури, решту одягу з гардеробу і звичайно наскільки воно зручне. Але, це не повинно відлякувати модниць, які вирішили купити собі пальто. Може, доведеться обійти кілька магазинів, але в підсумку завжди можна підібрати ту річ, в якій буде вам комфортно. Ми ж пропонуємо завітати до нас в каталог жіночих пальто прекрасної якості і вибрати щось для себе!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.