Стиль в жіночому одязі, який твій?

posted in: Світова мода | 0

який ваш стильСтіль в одязі, який він?

Консервативний, стиль, який цінується людьми, що працюють в офісах або просто люблячими простоту в одязі. Лаконічний крій, стримана простота і деяка елегантність. Дизайнери іноді створюють такі речі, щоб розбавити колекцію. Наприклад, Шанель. Дівчина, одягнена в такому стилі виглядає впевнено і строго.

Романтичний стиль, це піднесені витончені образи, які так люблять майже всі дизайнери, таке придбане плаття може передавати індивідуальність кожної представниці прекрасної статі. Серед чоловіків романтичний стиль користується не дуже великою популярністю, адже це шийні хустки, сорочки з широкими рукавами і широкі капелюхи.

Спортивний стиль – одяг, в якій зручно пересуватися, розрахований на активний відпочинок. Одяг такий носиться людьми, у яких швидкий ритм життя, людьми, які не сидять на місці, а перебувають у постійному русі. Стиль досить яскравий, а головне практичний. Для молоді дизайнери створюють одяг в цьому стилі.

Ще один сучасний, практичний і поширений вид, це стиль casual – поєднання кількох стилів. Цей стиль має кілька різновидів це smart casual і sport casual.
Елегантні та зручні повсякденні образи які надають свіжість кожній жінці.

Дуже елегантний і трохи зухвалий стиль – це стиль Дербі. Стиль наїзників, високі чоботи і вузькі брюки, жакет і блузка.
Дуже незвичайний і викликає стиль, що підкреслює жіночність або мужність у різних статей все це екстравагантний стиль одягу. Спосіб виділитися з натовпу використовуючи незвичайні і неординарні форми одягу.

Деякі люди хочуть заглибитися в культуру інших народів і в сучасній моді є таке поняття як етнічний стиль. Елементи народних костюмів різних національностей.

Еротичний стиль дуже сміливий і максимально підкреслює всі достоїнства тіла. Використовується для залучення протилежної статі.

Люди не люблять надмірності в одязі віддають перевагу стиль мінімалізм. Нічого зайвого.

Сміливі дівчата і молоді люди вибирають стиль мілітаризм. Погони, еполети, шнурівка – основні атрибути цього стилю.

Вамп стиль- стиль для зухвалих і люблячих увагу дівчат. Декольте, високий каблук, червоно-чорна колірна гамма, криваво-червоні губи і яскраві очі.

Привіт з 20 століття. Стиль диско! Блискучі тканини божевільні кольору, темні окуляри.

Стиль гарсон! Дівчата в чоловічих костюмах.

Стиль кантрі або сільський стиль. Цей стиль воліють ковбої і фермери, і, природно, це приваблює дівчат, кожній хочеться бути такою ж гарячою, як ковбой в холодному світі великого міста.

«Нью-лук» це стиль 50-х років, післявоєнного часу. У цьому стилі поєднується жіночність і краса.

Білизняний стиль – одяг нагадує мереживну білизну. Дуже гарне рішення для вечірніх суконь.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.