Стиль принцеси Діани: чому у неї треба повчитися?

posted in: Поради | 0

Принцеса ДіанаСтиль і зовнішність, це два дуже важливих елементи в людини які повинні один одного доповнювати.

Принцеса Діана, Леді Ді, «Королева сердець» – як тільки не називали цю жінку, улюбленицю не тільки всіх британців, а й усього світу.

Діана Спенсер, неперевершена дружина спадкоємця англійського трону принца Чарльза увійшла в історію не тільки своєї країни, але й в історію моди як надзвичайно стильна жінка. Вона зуміла стати іконою стилю своїх сучасників, про неї створюють фільми, її життя присвячують книги, а образи надихають як модельєрів, так і модниць. Але яким був її стиль в моді і чому ми можемо у неї навчитися?

По-перше, її стиль в одязі був завжди на виду, і вона була просто зобов’язана завжди виглядати бездоганно. У 19 років ставши нареченою принца, вона одягалася як безліч англійок 80-х років: високі плечі і пишні рукави, яскраві кольори, пишне волосся … Але після заміжжя Леді Ді була змушена більше уваги приділяти своєму жіночому гардеробу і віддавати перевагу більш спокійним кольорам і елегантному крою костюма, в якому було б доречно здатися на офіційному заході.

Принцеса Діана дуже любила нитки перлів і модну в ті часи велику біжутерію, яка підходила її новому статусу, але вона була першою, хто відмовився носити головні убори і рукавички, хоча це зобов’язана робити абсолютно вся королівська родина. Варто відзначити, що більш жіночно Принцеса Діана стала виглядати саме після розлучення з принцом і не гребувала глибокими вирізами і високими розрізами, воліючи сміливий крій модного будинку Versace. Тим не менш, незважаючи на розлучення, вона продовжувала залишатися не зміна любителькою всіх жителів Туманного Альбіону.

Але особливу увагу вона приділяла своєму догляду за обличчям і тілом – її особистий візажист ділилася з пресою, що вона ретельно доглядала за шкірою обличчя і не шкодувала на це ні коштів, ні часу. А також Діана пила багато чистої води, практично відмовилася від алкоголю і ніколи не нехтувала здоровим сном. Ранок вона починала зі склянки теплої води з лимоном, щоб прискорити метаболізм, щодня бігала по ранках, пила свіжовичавлені соки та овочеві коктейлі, в макіяжі воліла спокійні і непомітні кольори, чого не скажеш про жіночий одяг. Діана віддавала перевагу яскравим і глибоким кольорам, обтягуючим силуетам і коротким спідницями, або спідницям з високим вирізом.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.