Стиль кежуал – шик для жінок!

мода, мода весна, поясна сумка, яскраві кольориСтиль кежуал вважається одним з найбільш практичних варіантів для модниць початківців або тих, хто любить комфорт і стиль одночасно, адже основне завдання цього стилю – мода і індивідуальність кожної жінки. Однак в даному стилі існує ще і під стиль, який у вузьких колах модельєрів іменується як шик – кежуал. Він зустрічається в повсякденності досить рідко, і це незаслужено, адже його зручність поєднується з розкішшю і елегантністю, а навчитися одягатися в даному стилі не складе труднощів навіть модниці початківцю.

Сам стиль кежуал корінням сягає до далекого Заходу, коли модельєри та стилісти в повній мірі усвідомили необхідність поєднання в одному стилі дизайнерських речей з незвичайними аксесуарами. Такий стиль спершу набув популярності серед тих дам, які вдень проводили час на роботі і їх обмежував дрес-код, але в нічний час віддавали перевагу гулянням замість сну. Сьогодні такий стиль поширений як у діловій, так і творчій сфері завдяки практичній відсутності будь-яких рамок і забобонів.

Вважається, що найбільш точне визначення сучасного стилю шик-кежуал належить модельєру Черутті. Він описав його, як поєднання непоєднуваного або неправильне поєднання. Можна також додати, що такий стиль підійде тим, хто не любить особливо слідувати правилам і навіть до класичного костюма може додати оригінальний браслет. В даному стилі, це буде проявом індивідуальності, а не несмаком.

Одним з найважливіших прийомів, як вже зрозуміло, є поєднання непоєднуваного в одному образі. Наприклад, можна з’єднати кеди і елегантний костюм. Або штани з футболкою. У будь-якому випадку, ризик і експерименти в даному напрямку повністю виправдовують себе. Основою гардероба даного стилю повинні бути лаконічні речі жіночого гардеробу. Ідеально, якщо база одягу під образ буде складатися з речей лаконічного крою і пастельних відтінків. З такими речами простір фантазії можна не обмежувати, буде доречний будь-який варіант. Можна створити додатковий хаос в образі, використовуючи аксесуари і гру кольорів.

Навіть самий нудний образ стане оригінальним, якщо додати до нього буквально одну-дві, здавалося б, важливі деталі. У випадку зі стилем кежуал-шик такою деталлю може цілком стати легка недбалість. З боку такий образ може здатися мінімум дивним, але ті, хто обирають цей стиль, не хочуть відчувати себе скуто, граючи на недбалості цілком вміло.

Такий стиль ідеально підійде для модниць, які вирішили по життю нехтувати правилами стандартної моди і котрі люблять виділятися з натовпу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.