Стиль «кежуал», правила повсякденного лука!

джинсиНа сьогоднішній день стиль «кежуал» (в перекладі з англійської casual – «повседневий») є провідним у світі моди. Він являє собою якийсь «мікс» з різних видів одягу і модних напрямів. Кежуал – це поєднання краси і практичності та становить три чверті всього нашого гардероба. Це одяг для походу на прогулянку, по магазинам, на зустріч з друзями – в загальному, для тих щоденних завдань, які ми виконуємо постійно. Чи правильно складено ваш повсякденний наряд? З чого взагалі він повинен складатися?

Розглянемо кілька універсальних порад, які допоможуть вам виглядати стильно і при цьому відчувати себе комфортно.

1) Брюки та спідниці замініть джинсами. По-перше, денім як матеріал сам по собі завжди залишається популярним і стильним. По-друге, це просто-напросто в рази зручніше! Джинси можна підібрати будь-якого кольору, крою і фасону, які підходять і подобаються саме вам.
2) Вибирайте плоске або на невеликому каблуці взуття. Туфлі на високих підборах навряд чи впишуться в звичайний ритм життя. Залиште їх на особливі випадки.
3) Вибирайте приємні до тіла тканини, щоб відчувати себе комфортно. Також тканина повинна бути, що не мнеться і легко преться, адже ви будете носити її досить часто.
4) Один із трендів стилю «кежуал» – футболки та сорочки розміру oversize, які дозволять відчувати себе вільно.
5) Замість ювелірних прикрас вибирайте біжутерію: негроміздку, в міру яскраву і невідчутну на шкірі.
6) Купуйте якомога більше універсальних аксесуарів: шкіряний рюкзак, маленька зручна сумочка і велика сумка для великої кількості речей. Експериментуйте з кольорами і формами!
7) Вибирайте спокійні, ніжні відтінки, щоб не виглядати занадто яскраво і зухвало, так як «кежуал» має на увазі під собою одяг для повсякденних справ і заходів.

І нарешті, вибирайте ті речі, в яких вам комфортно, і які подобаються саме вам – мабуть, це головна порада в створенні власного casual-образу, адже цей стиль створений саме для зручності і власного комфорту зі збереженням краси і елегантності!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.