Сорочка з джинсами – стильно і модно.

купити джинсиПоєднання сорочка з джинсами, стильно і модно.

Джинси і сорочки вже давно не вважаються чимось нудним, проте завжди існує ризик опошлили образ. Сьогодні на полицях інтернет магазинів одягу лежать десятки моделей джинсів і ще більше – сорочок. Як не заплутатися у всьому цьому розмаїтті? Відповідь в цій статті.

Крок перший – визначити тип фігури. Так, якщо ноги не дуже довгі, а зростання – півтора метра з кепкою, то краще не носити сорочки навипуск. Це може зіграти злий жарт і зробити ноги ще більш короткими. Зворотна ситуація, в якій носіння сорочки навипуск буде доречно – якщо дівчина страждає зайвою вагою. Але і жіночі джинси в такому разі не повинні бути облягаючими.

Подивіться, який у сорочки низ. Якщо вона знизу обрізана рівно, складно чоловіча – значить, її носять тільки заправленою. Такий низ зроблений, щоб спинка не вилазила. Якщо ж сорочка внизу ззаду вирізана півколом, то таку сорочку потрібно носити тільки навипуск!

Найменше до джинсів підходить … Класична біла сорочка! Як би не було дивно, але сорочки такого фасону краще носити в парі з чорними брюками. Але якщо душа вимагає – зробіть образ менш формальним – розстібніть перший гудзик або закатйте рукава. Ще один спосіб носити таку сорочку з джинсами – поєднувати її з жилеткою.

Нинішні модні тенденції намагаються піти від образу «американського пастуха», не схвалюючи носіння картатих сорочок заправленими в джинси. Те ж саме стосується і сорочок з іншими абстрактними принтами – квіти, смужки, дрібні геометричні фігури.

Будь-які жіночі сорочки відмінно поєднуються з темними джинсами. У комплекті зі світлими джинсами краще все-таки носити виключно білі некласичні сорочки. Що стосується кольорів сорочок, то все обмежено лише межами фантазії.

Широкі сорочки не варто носити з широкими моделями джинсів. Кожній дівчині відомо непорушне правило: об’ємним повинен бути або верх наряду, або низ, але ніяк не все разом! Це зробить фігуру візуально крупніше, і замість милої витонченої дівчини можна побачити грубу неотесану бабу. А нікому адже цього не хочеться.

Сорочка-поло невибаглива в поєднанні з джинсами. Головне звернути увагу на її довжину – якщо вона закінчується не нижче самої опуклою точки стегон, то носити її краще навипуск, а якщо нижче – то заправивши в джинси.

Якщо дівчина – щаслива володарка джинсової сорочки, то не потрібно боятися і її поєднувати з джинсами. Щоб це не здавалося «маслом масляним», тон речей повинен відрізнятися, а саме колір джинсів повинен бути на пару тонів темніше, ніж сорочка.

Сорочка і джинси жіночі – свого роду класичне поєднання і буде доречно в будь-якій ситуації. Не бійтеся носити їх разом, але поєднуйте їх у відповідності з нашими порадами і переходите до нас в каталог одягу інтернет магазину і вибирайте стильні джинси та сорочку, ціни на одяг жіночу у нас від виробника.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.