Сорочка в жіночому гардеробі.

сорочки жіночіСорочка: як вона з’явилася в жіночому гардеробі.

За часів Київської Русі жіноча сорочка була елементом нижньої білизни – її ніхто не повинен був бачити, надягали сорочку на тіло, під інший одяг. Але ніхто не забороняв прикрашати її вишивкою. Згодом вимоги до сорочок змінилися – з країн Західної Європи прийшла мода на стриманий крій, ґудзики і запонки, манжети, строгі комірці, і цей одяг стали носити виключно чоловіки. Жіночі сорочки теж трансформувалися – з’явилися мереживо і пишний комір, декоративні елементи, вишуканий силует. Ситуація змінилася в 70-х роках 20 століття: емансипація вплинула на модний світ, і жінки стали віддавати перевагу зручному і універсальному одягу, замість романтично-непрактичного. Поступово сорочка стала звичною частиною жіночого гардеробу – без неї важко уявити діловий і повсякденний образ леді XXI століття.

З чим носити жіночу сорочку.

Оскільки жіноча сорочка має більше ознак приналежності до чоловічого одягу, образи з нею повинні базуватися на контрасті елегантності і жіночності. Так, чіткі лінії силуету сорочки можна доповнити легкою розширеною до низу або рівною міні-спідничкою.

Крім того, є певні правила поєднання сорочок різних кольорів з «низом»:

1. Вироби білого кольору традиційно використовуються в діловому, офісному стилі. Тому оптимально її доповнять – спідниця по коліно, трохи завужена до низу, або класичні брюки. Максимально офіційно буде виглядати чорно-білий ансамбль.

2. Чорна сорочка допоможе створити вишуканий, невимушений образ, доповнений джинсами або брюками в стилі кежуал з натуральних тканин. Подібний комплект буде відмінним варіантом для прогулянок по місту, шопінгу, посиденьок з друзями в бістро.

3. Жіноча сорочка – самий практичний елемент повсякденного одягу. Втім, замість звичного поєднання з джинсами або шортами, її можна використовувати в парі з білою романтичною спідничкою до колін або навіть накинути поверх тонкої сукні (бавовняної або льняної). Важливо, щоб спідниця або плаття були зшиті з матеріалу, який тонше самої сорочки, щоб не обтяжувати образ.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.