Скільки сумочок потрібно жінці і як їх підібрати?

купити сумкуЗапитуючи у чоловіків і у жінок, скільки в гардеробі сучасної дівчини повинно бути сумочок, можна почути різні відповіді. І це не дивно, тому що однозначної відповіді на це питання не існує. Одне відомо напевно, що сумок повинно бути кілька. Чому? Вся справа в тому, що цей предмет гардероба повинен бути доповненням до обраного стилю або образу. Крім того, жіночі сумки можуть відрізнятися за розміром і за своїм призначенням.

Зрозуміло, що для походу в басейн і для відвідування театру потрібні різні сумочки. У першому випадку це буде досить містка спортивна модель, а в другому, швидше за все зовсім невелика сумочка-клатч, куди може поміститися тільки дзеркальце, помада і ще кілька жіночих дрібниць.

Отже, якщо зробити короткий екскурс, то можна сказати, що в базовому гардеробі дівчини має бути присутня, принаймні, одна літня сумочка, одна осінньо-весняна і зимова. Також було б добре мати хоча б один клатч універсального відтінку для походів в ресторан, в театр і т.д. А ось для відвідування басейну або фітнес клубу, краще придбати акуратну і в той же час містку спортивну жіночу сумку.

Навіть при такому наборі можна завжди виглядати дуже стильно і привабливо. Однак, тут дуже важливо підійти до вибору кольору і форми кожної моделі. Чому? Якщо стиль або відтінок сумки буде не поєднуватися з одягом і взуттям, то це буде говорити оточуючим про відсутність смаку, буде вносити якусь дисгармонію. Щоб цього уникнути, достатньо дотримуватися хоча б одного не складного правила.

«Перед покупкою сумочки було б добре з самого початку згадати свій гардероб». Якщо є досить багато речей, які будуть добре поєднуватися з моделлю, що вам сподобалася,то можна брати її, не роздумуючи. При цьому зовсім не обов’язково підбирати все тон в тон. На сьогоднішній день досить, щоб стиль і загальний відтінок сумочки не “конфліктував» з загальним образом. Є варіанти, коли колір взуття та сумки відрізняється, а в цілому все виглядає дуже навіть гармонійно.

Тут варто враховувати, що діловий стиль вимагає особливо ретельного підходу до вибору кожного предмета гардероба. Наприклад, одна справа, якщо на роботу ви звикли ходити, одягаючись в стилі «кежуал», і зовсім інша, якщо вам потрібно кожен день одягати діловий костюм і туфлі. У такому випадку для роботи найкраще купувати окрему ділову сумку для документів.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.