Сірий колір в жіночому одязі.

купити сукню недорогоКупити одяг сірого кольору у багатьох в пошані. Але давайте розглянемо психологію сірого кольору.

Сірий колір у багатьох асоціюється або з смутком, нудьгою, невиразністю, сумом і мотлохом, або з елегантністю, комфортом і універсальністю. Це «золота середина» між чорним і білим кольорами, що дозволяє підбирати безліч вдалих поєднань в одязі і створювати оригінальні образи. Сірий – колір врівноваженості, спокою і м’якості. Він заспокоює очі і не викликає бурхливих емоцій, як, наприклад, агресивний червоний або яскравий жовтий. Він не має «віку», підходить майже будь-якій фігурі і кольоротипу зовнішності.

Як підібрати поєднання?

Сірий здатний перетворюватися в поєднанні з різними кольорами. Наприклад, разом з рожевим він дасть ніжність і витонченість. З червоним він додасть шику і загадковості, а з жовтим – грайливості і легкості. Поєднання сірого і оранжевого виглядає ефектно і яскраво, хоча без «напарника» помаранчевий колір може все зіпсувати.

Для ділового образу прекрасно підійде пара сірого і синього. Разом з коричневим цей колір виглядає елегантно і стримано, але при невдалому підборі жіночого одягу може перетворити людину в мишу. Сіро-блакитний разом з оливковим виглядає особливо модно і в той же час строго. Дуже ніжним здається образ з сірого і бузкового. Гармонійне поєднання сірого з зеленим, особливо з його приглушеними, глибокими тонами.

Однак з чорним і білим цей колір в більшості випадків виглядає нудно і сухо. Досить рідко можна зустріти вдалий образ з цих кольорах.

Відтінків сірого існує безліч, і він підходить для будь-якої ситуації. Залишається лише вибрати, який образ вам потрібно створити, і підібрати необхідний для цього колір «напарник». Сірий хороший в одязі не як деталь, а як великий елемент – це плаття, штани, сорочка або блуза, але не браслет або сумочка. Саме аксесуари повинні бути яскравими дрібницями на тлі сірого кольору, що і створить настрій вашого образу.

Своєрідну роль грає і тип тканини. Наприклад, темні відтінки краще виглядають на замші і оксамиті, а розсіяні, димчасті – на шерсті. Світло-сірий хороший на мереживі і легких тканинах.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.