Сім модних трендів, які прийшли з 90-х!

мода, мода весна, поясна сумка, яскраві кольориВсе навколо говорять, що неможливо створити машину часу, але мода знову і знову доводить зворотне, повертаючи модників в минуле. На цей раз мода вирішила навідатися в 90-і  – час яскравих експериментів. У статті мова піде про тренди з 90-х, які знову опинилися в моді.

1 – капелюхи.

Як і багато інших тренди з 90-х, капелюхи привертали увагу своєю надмірністю: великі поля, багато декору і яскраві відтінки – ось він, дух минулого десятиліття. Насправді зараз, як і тоді, практично ніхто не використовує капелюхи за їх прямим призначенням, але вони все ще в силі зробити образ більш, що запам’ятовується і елегантним.

2 – сукні в білизняному стилі.

Плаття в білизняному стилі, ймовірно, знаходяться поза часом і простором, адже зараз в моду увійшли і топи білизняного стилю, і різні варіації суконь. Втім, ця популярність цілком виправдана – з одного боку це сміливо, а з іншого – витончено і дуже елегантно.

3 – спідниця-трапеція.

Спідниця трапецієподібного крою залишається актуальною для всіх років і віків, головне – не помилитися з матеріалом. Буде краще, якщо спідниця зроблена з деніму або ж щільної бавовни. Незважаючи на те, що такі спідниці найчастіше довжини «міні», за рахунок розширення донизу, вони не здаються вульгарними – а навпаки, жіночними.

4 – поясна сумка.

Поряд з клатчем і маленькими сумочками тепер знаходяться і поясні сумки, які прийшли в моду з далеких 90-х. Трохи раніше до такого виду аксесуара було недовірливе ставлення, але зараз ніхто не заперечує її практичності і краси, адже величезний вибір кольору, форм і малюнка дозволяє поєднувати їх з будь-якими образами.

5 – бейсболки.

У 90-і великою популярністю користувалися однотонні яскраві бейсболки, які носили як хлопці, так і дівчата – і обов’язково козирком назад. І навіть через таку величезну кількість часу вони не втрачають своєї актуальності і до сих пір залишаються затребуваними у найголовніших модниць для створення образу бунтарок.

6 – масивні кросівки.

Кросівки, в кілька разів перевищують розмір ноги, знову опинилися в моді. Правда, якщо раніше таке взуття носили виключно погані дівчата, то зараз її використовують, щоб підкреслити жіночність.

7 – светри з орнаментом.

Светри-оверсайз завжди були в моді, але зараз особливо актуальні варіанти з яскравими принтами, контрастними орнаментами і помітними відтінками. Незважаючи на те, що всі звикли до однотонних речей, модницям, що не залежать від чужої думки, такі светри все ж припали до смаку. Крім того, така яскрава і стильна річ завжди здатна задати потрібний настрій образу і привернути увагу до своєї персони.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.