Швидкоплинність моди!

купити світшотНе у всіх є можливість купувати модні новинки тільки на один сезон. Але що ж робити? Адже так хочеться виглядати красиво, стильно і сучасно в той час, як модні тенденції, а часом і тренди, змінюються кілька разів на рік.

Є, як мінімум, один спосіб затримати модне придбання у вашому гардеробі на кілька сезонів, або навіть років. Цей спосіб, треба відзначити, не є чимось новим або революційним, але, на жаль, не всі модниці усвідомлюють його цінність.

Йдеться про те, щоб знайти свій власний стиль в одязі, а також в зачісці та макіяжі, зрозуміти, який зовнішній образ вам підходить найбільше. Знайоме, чи не так? Звичайно, ви про це вже не раз чули, але чи пробували ви слідувати цій концепції? Якщо ні, то давайте поміркуємо про це ще раз.

При підборі стилю, який, до речі, з часом також може змінюватися, як і мода, перш за все, необхідно вивчити модні поради експертів, враховуючи свої зовнішні дані, а також взяти до уваги ваш вік, бюджет, рід занять, стиль життя і навіть оточення . Надалі визначити чи знайшли ви саме той елемент стилю, вам допоможуть ваші внутрішні відчуття. Якщо ви відчуєте комфорт і задоволення від того, що бачите в дзеркалі, а ще краще – радість, значить ви на вірному шляху і саме час дізнатися думку ваших друзів і знайомих.

Для того, щоб дотримуватися свого власного стилю потрібно в якійсь мірі навчитися дистанціюватися від моди, але не настільки, щоб зовсім перестати нею цікавитися. Можна ж бути в курсі основних трендів, але не прагнути придбати все, що актуально в фешн-індустрії на даний момент.

Почати пошук індивідуального стилю потрібно з визначення свого типу фігури і кольоротипу. Тільки правильно підібрані фасони одягу, з урахуванням ліній вашої фігури, будуть підкреслювати ті її особливості, які того варті. Також, потрібно точно знати, яка колористика в вашому макіяжі, одязі та аксесуарах буде вигідно відтіняти колір вашої шкіри, волосся, очей.

Якщо ви буде точно знати свій стиль, який вам йде і який вам подобається, то ви зможете спокійно ставитися до кожної нової тенденції сезону. Ви будете без жалю проходити повз, здавалося б, супер-модні речі, нехай навіть доступні для вашого бюджету, чиї кольорові виконання або фасони не відповідають вашому індивідуальному образу. А це означає, що ви не будете витрачати гроші на кожну модну новинку тільки тому, що вона в тренді. Ви навчитеся приміряти на себе речі, не вирушаючи в магазини, для цього вам буде досить одного погляду на силует і колір одягу під час відвідування фешн заходів або гортання глянцевого журналу. У свою чергу, це допоможе вам заощадити не тільки гроші, але і час. Менше часу ви будете витрачати і на шопінг, адже у великій кількості сучасного асортименту одягу, ви точно будете знати, що шукати, а значить зможете швидко вихоплювати досвідченим поглядом “свої” речі, які немов спеціально були виготовлені для вас.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.