Штани та лосини для жінок – модні речі!

posted in: Жіночий одяг | 1

Брюки та лосини для жінок Жіночі штани були придумані більше тисячі років тому, в країнах Сходу жінки постійно носили штани. В кінці 19 століття штани з’явилися в Європі. Завдяки видатним жінкам минулих століть, сьогодні дівчата (жінки) можуть вибрати між штаньми, чи купити лосини або спідницю.

А в наш час фасони як штанів, та і лосин різноманітні. Можна сказати, що штани та лосини далеко не останній предмет в жіночому гардеробі, а навіть у деяких дам і перше. Жінка не повинна укладати себе в один якийсь образ, вона жінка повинна змінюватися, експериментувати зі стилями в одязі.

Прабатьком жіночого брючного костюма був Ів Сен-Лоран. Адже брючний костюм, це головний елемент гардеробу стильної та ділової жінки. При сучасному темпі життя, жінка бажає залишатися жінкою, виглядати стильно, елегантно і сексуально, а цього вже сприяють більш лосини ніж штани.

Дизайнери в цьому сезоні пропонують великий вибір фасонів, це завужені, широкі, прямі брюки, брюки-кльош, а так само і різнокольорові лосини. Сміливим особам вони пропонують брюки-галіфе і яскраві лосини, а хто любить практичність і комфорт, пропонують комбінезони та лосини чорні. Модним трендом, цієї осені є – ті ж чорні лосини та трикотажні штани. Також потрібно відзначити, що штани з оригінальною драпіровкою залишать велике враження у оточуючих про вас, будь то квітка або яке-небудь тварина, яка буде виглядати дуже сексуально на ваших красивих ніжках, красу яких найкраще можуть підкреслити тільки модні лосини. Головне любити себе і вдягатися, так щоб тобі було комфортно!

One Response

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.