Штани, сорочка і пальто!

posted in: Жіночий одяг | 0

купити пальтоСкільки в минулому столітті було введено новинок в жіночий гардероб, одними з основних можна назвати штани, сорочку і пальто.

Штани стали настільки звичним і необхідним предметом жіночого гардеробу, що складно уявити загальний осуд суспільством незалежних і сміливих першопрохідців жіночої моди, які зважилися одягнути брюки. Кому належить першість складно сказати, може, це суфражистка, що відстоює виборче право жінок, Елізабет Сміт Міллер або письменниця Жорж Санд, але найперший і найстрашніший осуд, звичайно, пережила Жанна д’Арк. Жіночим одягом штани зробили, своїм прикладом, Коко Шанель і Марлен Дітріх.

Не можна обійти стороною сорочку при згадці про жіночі брюки. Психологи б зв’язали пристрасть жінки одягнути чоловічу сорочку з тим, що ця сорочка поступово перекочувала і стала частиною її гардеробу. Жіноча сорочка – це велика кількість варіантів, яким, треба визнати, чоловіче різноманіття поступається.

Прекрасно під сорочку і штани, підійде і пальто в стилі мілітарі, дафлкот, кардигани, тренчкоти. Куртки та футболки із захисним забарвленням, косухи і бомбери. Коко Шанель і не мріяла, що жінки приміряють одяг моряків, льотчиків, байкерів, форму сухопутних військ, або навіть гусарський мундир.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.