Штани або сукні підкреслюють жіночність?

найкращі сукніНа початку минулого століття жінки боролися за рівні права з чоловіками. Одним із символів цієї боротьби стали штани. Жінка, яка з’явилася в суспільстві в штанах, викликала фурор. Зараз же жіночими штанами нікого не здивуєш. А ось сукні навпаки набувають все більшої популярності. Величезна різноманітність тканин і текстур дозволяють зробити це дивно жіночного предмету жіночого одягу відповідним для будь-якої фігури.

Існує кілька принципів, яких слід дотримуватися при виборі жіночої сукні на всі випадки життя. Вони дозволять як приховати недоліки фігури, так і підкреслити всі переваги.

Повні або не зовсім вдалої форми ноги допоможуть замаскувати моделі суконь зі спідницею середньої довжини на 2-2,5 см нижче коліна. При цьому вона повинна бути трапецієподібної форми, але не надто об’ємною, щоб не привертати зайвої уваги до ніг. А ось легка повітряна тканина буде добре приховувати ноги і додасть легкості силуету. Легкі тканини допоможуть приховати і повноту рук.

Якщо ви є володаркою не дуже вираженої талії, зверніть увагу на моделі суконь із завищеною або заниженою лінією талії. І не одягайте широкі або просто яскраві і помітні пояса. А ось тонкі пояси – ланцюжки, які носять на стегнах, підійдуть ідеально.

Великі груди вигідно підкреслить V-подібний виріз на сукні. Але при цьому, щоб образ, не став вульгарним, вибирайте та купуйте сукню з легкої непрозорої тканини, яка легко облягає, а не обтягує груди. Маленькі груди допоможуть візуально зробити більше різні драпірування, складки і незвичайні дизайнерські деталі в цій області.

Жінкам великих розмірів не варто соромитися купити і носити облягаючі сукні. Тому що мішкуваті форми і багатошаровість в одязі тільки додають зайвого об’єму. Тканина повинна легко драпірувати фігуру. А ось худорлявим жінкам варто подумати над тим, щоб звернути свою увагу на в’язані сукні або моделі з високим горлом. Влітку ж їм підійдуть сукні, зшиті з мережива. Гарну талію підкреслить широкий яскравий пояс.

Сукня жіноча має не тільки відповідати фігурі, але і віку жінки. Тому коли ми, припустимо, вибираємо та купуємо сукню на випускний для молоденької дівчини, не варто обходити своєю увагою яскраві короткі моделі з незвичайними принтами. І нехай цей наряд буде виглядати злегка легковажним. Але коли ж носити таку сукню, якщо не в 17 років!

І, звичайно, для кожної жінки особливо хвилюючим є вибір весільного наряду. На сьогоднішній день дизайнери пропонують їх не тільки в традиційному білому кольорі. Червоні, рожеві і бордові і навіть брючні костюми – немає нічого неможливого в цей урочистий день. Тому відповідь на питання, як вибрати весільну сукню, може бути тільки одна. Вибирайте те, що вам подобається, і в чому ви будете себе комфортно почувати.

Як і сто років тому жінки все ще продовжують доводити свою незалежність. Але тепер для цього не треба надягати штани і коротко стригтися. Маленька стильна сукня і сьогодні в ціні. Головне – правильно підібрати її фасон. І тоді чоловіки самі будуть схилятися до ваших ніг.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.