Що значить купити блузку?

posted in: Жіночий одяг | 0

блузи надорогоБлузки. Як відомо, безліч речей чоловічого гардероба, з часом і модою, переходило в жіночий гардероб. Також як і штани, блузки з’явилися вперше у чоловіків, а вже пізніше вони міцно влаштувалися в жіночому гардеробі. Спочатку, жінки використовували і купували блузки, як одяг для сну. Позивом для створення модельєрами безлічі блузок різних фасонів, було постійне прагнення жінок бути оригінальними і стильними. Так, з’явилося безліч фасонів жіночих блузок.

Найпопулярнішими фасонами блузок є:

1. Блузка Аскот. Називається ця жіноча блуза так завдяки своїй стійці – коміра, який плавно переходить в довгі стрічки. Зазвичай ці стрічки зав’язують або під підборіддям бантом, або у вигляді краватки. Якщо Ви вирішили купити блузку таку, то повинні знати, що цей вид блузки найкраще поєднується з класичними речами, такими як пряма спідниця і жіночі брюки.

2. Блузка з запахом. Для цієї блузки характерно накладання одного шару блузки на інший і закріплення першого збоку. Завдяки своїм кроєм така жіноча блузка виглядає жіночно і привабливо. Силует в цій блузі здається стрункішим. Блузки зазвичай цього виду виконують з м’яких, приємних для тіла, тканин. Талія в такий блузці виглядає стрункішою. Якщо Ви вирішили купити блузку таку, то повинні знати, що цей тип блузки поєднується з багатьма фасонами різних жіночих брюк та спідниць.

3. Жіноча блузка Оксфорд. Це той вид блузки, який без переробки плавно перейшов з чоловічого гардероба в жіночий. Найчастіше жінками такі речі використовуються при зустрічах офіційно-ділового характеру. Якщо заправити блузку в спідницю і прикрасити талію ремінцем, то можна отримати хороший засіб на будь-який випадок життя.

4. Блузка з засуканими рукавами. Стиль цієї жіночої блузи багато в чому походить на стиль Оксфорд. Стилем цієї блузки є сафарі. Найчастіше саме тому блузки цього фасону виконані в кремових тонах. Найкраще такі блузки виглядають з вузькими брюками, але також можна використовувати спідниці або джинси.

5. Блузка asymmetrical. Вперше з’явилися такі блузки в 80-і роки. Поєднувати цю блузку з такими аксесуарами як кольє і намиста не варто. Набагато краще виглядатимуть масивні, довгі сережки. Асиметричний виріз, характерний для цієї блузки, надає ніжності і жіночності образу. Якщо Ви вирішили купити блузку таку, то повинні знати, що поєднувати таку блузку можна з брюками і спідницями різних фасонів.

Види блузок. Історія жіночого одягу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.