Що взути, коли на вас парка?

posted in: Жіночий одяг | 0

паркаВ останні роки парка стала дуже модною курткою. Хоча раніше про неї мало що було відомо. Але насправді за кордоном така куртка вже довгий час користується популярністю. З’явилася вона ще в 50-х роках, але тоді носили її виключно американські льотчики. Згодом куртка перейшла в гардероб звичайних чоловіків, а незабаром і жінок.

Природно, що цей процес пов’язаний з просуванням стилю мілітарі.

Сучасні дівчата, які вважають за краще стилі мілітарі і кежуал, не можуть не мати в своєму гардеробі дану куртку. Але часто у них виникає проблема взуття під парку. Насправді, можна одягати практично будь-яке взуття (в межах розумного звичайно). Головне дотримуватися створюваного вами образу. Найцікавіше, що тут абсолютно не має значення вік, так як парку носят дами різного віку. Тому не варто дивуватися, якщо десь на вулиці вам зустрінеться жінка у віці, на якій будуть надіті уггі і парка.

Зараз будуть запропоновані деякі образи, які можна створити людям, що носять куртку-парку.

З чим носити парку:

1. Спорт. Якщо ви все життя вважали за краще все спортивній стиль, то не зраджуйте собі. Під парку чудово підійдуть кросівки. Також відмінно виглядатимуть в даному образі вузькі джинси або лосини, які до того ж підкреслять красу вашої фігури. Якщо у вашому гардеробі немає хороших кросівок, купити кросівки слід обов’язково. З паркою вони поєднуються досить добре.

Поєднання парки і кросівок.

2. Класика. Не варто дивуватися, носячи парку так само можна дотримуватися суворого стилю. Тільки в такому випадку вона повинна нагадувати напівпальто. Під неї можна взути високі черевики або чоботи. Спідниця і колготки доповнять ваш образ стильної леді.

Поєднання парки з класичним взуттям.

Така куртка носиться не завжди тільки взимку, її одягають ранньою весною і восени. Тільки в даному випадку парка повинна бути легшою. Тому на кожен сезон необхідно підбирати свій образ. Наприклад, навесні під парку стоїть взути черевички на маленьких підборах.

Дівчатам молодше рекомендується спробувати носити взуття з більш високим каблуком. В даному образі, як для тих, хто постарше, так і для тих, хто молодший, потрібно надіти вузькі джинси. До речі, такий образ прекрасно буде виглядати і пізньої осені. Так само з огляду на вологу погоду, можна надіти стильні гумові чобітки. В такому випадку ваші ноги залишаться сухими.

В цілому, парка, надає можливість експериментувати, як в плані взуття, так і в плані аксесуарів. Тому не бійтеся робити цього, підбирайте свій власний стиль і образ.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.