Що виходить з моди в 2017 році?

Інтернет магазини жіночого одягуАнти – тренди 2017 року. Що виходить з моди?

Модний прогрес не стоїть на місці. Це штука нестабільна. Поки одні речі користуються нереальним попитом – другі йдуть в минуле, а часто і взагалі розчиняються. Така тенденція торкнулася не тільки світу одягу, але і візажу, нігтьового сервісу, а також самих різних стрижок. Отже, кожна модниця в очікуванні нового сезону, має просто величезне бажання дізнатися, що ж буде модним у наступному році, а що стане анти – трендом в світі моди.

Які зміни будуть в макіяжі?

Поговоримо, про тенденції, які залишили моду. Класичний червоний відтінок помади йде на задній план. Але любителькам класики не варто засмучуватися. Багато стилісти рекомендую яскравий червоний, замінити винним, бордовим кольором або помадами темних тонів. Не зрозуміло, з якої причини матові відтінки помад стають менш актуальними, а замінить їх в новому модному сезоні 2017 року приходить глянсовий блиск.

Всім відомо, про особливу актуальність накладних вій, які користувалися великим попитом на б’юті ринку в 2015-2016 році. Так ось, така тенденція в майбутньому сезоні йде далеко в небуття. Будуть вітатися свої природні вії, які повинні ледь фарбуватися.

Займатися контурінгом особи стало модним ще з 2013 року, але така тенденція почала здавати свої позиції. Фахівці в області візажу рекомендують відмовитися слабкій статі від використання від таких засобів. У пріоритеті повинна бути натуральність. Для дам, які не можуть відмовитися від жорсткого контурінга візажисти радять спробувати стробінг. Стробінг – це висвітлення потрібних ділянок на обличчі без використання тіней.

Фреш-тату не є актуальним в майбутньому сезоні.

Що стосується взуття, то кросівки на підборах і снікерси йдуть на задній план, втрачаючи свою конкурентну здатність на модному ринку.

Говорячи про анти – тренди 2017 року стоїть поговорити про манікюр. Котячі нігті вже віджили своє. На зміну їм увірвалася натуральність. Вітається натуральний манікюр в пастельних тонах, своя природна форма нігтьової пластини, омбре, декоративний манікюр і френч, також геометричні малюнки як і раніше залишаються затребуваними в нігтьовому сервісі. При цьому всім, гігієна нігтів повинна бути просто ідеальною.

У 2017 році трендом стає натуральність у всьому. Не варто проводити яскравих експериментів зі своїм волоссям в плані фарбування в незрозумілі кольори. Фахівці віддають перевагу натуральним відтінкам. Відносно омбре фарбування, то воно відходить на друге місце.

Поділ волосся на прямий проділ в новому сезоні стане неактуальним і нудним.

Перевага віддається боковому і хаотичного поділу шевелюри.

Незважаючи на величезну популярність, декоративні коміри і квіткові обідки залишають модний хіт-парад. У моду вривається напрямок мінімалізму і натуральності у всьому.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.