Що вдягнути?

купити блузкуЩо робити, якщо шафа набита битком, але надіти нічого? З цим не раз у своєму житті стикалася кожна дівчина, яка хоча б трохи хоче виглядати стильно. У більшості випадків це пов’язано з тим, що дівчата не вміють підбирати правильні базові речі для свого гардеробу. Для того, що б її вирішити треба всього лише переосмислити свій підхід до вибору речей і зрозуміти, що таке сучасний базовий гардероб.

Для початку, базовий гардероб – це мінімально можливий набір речей, які поєднуються одна з одною і створюють так звані «капсули», які допомагають без зусиль підібрати поєднання потрібних речей.
Перше, з чого варто почати, так це з усвідомлення того, якого стилю варто дотримуватися при складанні базового гардероба. Варто також враховувати, що базовий гардероб, це не тільки чорні і білі речі, а так само речі, які подобаються. Тут доведеться підбирати одяг, який підходить під тип фігури, “кольоротип” і відповідає статусу і віку.

Другим етапом складання базового гардероба буде складання «карти гардеробних потреб». Для її складання варто оцінити який одяг і в яких пропорціях повиннен бути в шафі.
Наприклад, в гардеробі дівчини-студентки, яка займається спортом і іноді відвідує нічні клуби або вечірки, слід віддати перевагу не тільки одягу в стилі casual і парі спортивних комплектів і кросівок, але і знайти місце для пари гарних суконь і одягу вільного, може бути навіть рокерского, стилів. Але варто слідувати головному принципу: велика частина одягу повинна відповідати основній сфері життя людини.

Після визначення основної складової гардероба, необхідно визначити які кольори і фасони найбільше підходять під колір шкіри і тип фігури. Якщо вподобана річ повнить, або робить відтінок шкіри нездоровим, то таку річ не варто «забирати» в свій гардероб!

Коли відомо, з яких предметів одягу складається базовий силует, залишається визначитися з формулою – тобто визначити необхідний мінімум речей в гардеробі, для цього існують кілька універсальних правил:

1. На один низ, слід підбирати мінімум два верху;
2. На кожен верх варто підбирати окремий комплект біжутерії;
3. До кожного низу слід підбирати мінімум дві пари взуття в одному або різних стилях;
4. На кожен сезон слід вибирати два верхніх предмета одягу, які будуть поєднуватися з взуттям.

Ці універсальні правила можна використовувати, щоб легко і просто створити власну формулу базового гардероба, але, скільки предметів одягу, скільки пар взуття і які сумочки підбирати – вирішує кожен сам для себе.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.